Oglądasz posty znalezione dla słów: HOROSKOP NA 2006

MARSIS-czy sa juz jakieś dane?

Tak poważnie to  fajnie by było gdyby odkryli jakieś podmarsjańskie jeziora
(coś ala jezioro Wostok na Antarktydzie),czy solanki.
Ciekawe czy wtedy badania Marsa by zostały przyspieszone?


Nie sądzę, już idą tak szybko, jak na to budżet i zdrowy rozsądek
pozwalają. Bo oni tego typu prezentów od natury się spodziewają, ba,
wręcz się ślinią. Bo obce życie to jedyna rzecz jaka wywrze wrażenie na
podatnika (który generalnie ma kosmos głęboko, a jak nie ma, to i tak
najczęściej poczyta sobie horoskopy) - a pośrednio i na finansowanie NASA.

Muszę jednak przyznać, że tempo niektórych projektów jest wkurzające.
Taki COROT czy Kepler, który może dać naprawdę ciekawe wyniki pośrednio
wpływajace na oceny szans powstania życia w wszechświecie, mają paskudne
obsuwy. Kepler miał być już w 2006! I co? I kupa, cieszmy się, jak nie
obsunie się bardziej niż już jest (2008).

 » 

,,Zapobieganie'' czy atak (do jagena niestety o hipokryzji)

poniedziałek, 18 września 2006 03:14. I contaminated pl.misc.paranauki with
the following letter:

Jedyną skuteczną obroną przed technologią pseudo-obronną w stylu pana
Relfe, którą znam, jest zmiana kierunku efektów i rezultatów energii
modlitwy psychicznej przeciwnika --- ,,przepuszczenie bokiem'' i
pozwolenie na ich upadek do Hadesu / Awiczi / czarnej dziury: niech więzy
i ograniczenia nakładane na ludzi i zapobiegające ,,z powodów ideolo''
stosowaniu przez nich w dobrych celach tzw. ,,obcych'' technologii idą
literalnie do diabła. Ale do tego trzeba umiejętnie jeździć na Hermesie
zarówno w pozytywnym Boskim aspekcie znanym C. S. Lewisowi jako
Viritrilbia, jak i tym mrocznym ,,czarnym'' aspekcie Psychopompa, którego
H. P. Lovecraft opisywał pod nazwą Nyarlathotep. Tylko, że taka jazda
niestety porządnie wypala.


Zapomniałem dodać, że w połączeniu z XV-wieczną technologią psychiczną znaną
jako Przeciwczar czy Lustro Cardana (tak, tego od równań trzeciego stopnia,
zawieszenia Cardana i wału korbowego --- jak również od horoskopu
Mar + Yesu).

Twój los zależy od daty urodzin...?

Litości!!!
Powiedzcie mi, jaki związek może mieć jakieś tam ustawienie planet w jakimkolwiek dniu?
Dlaczego urodzin, a nie poczęcia? To przecież właśnie wtedy zaczyna się życie. A jeśli ktoś był wcześniakiem i miał się urodzić miesiąc później? Dlaczego bliźnięta mimo jednakowej daty urodzenia i niemal identycznego wyglądu mają nieraz zupełnie inne losy? Dlaczego przy ustalaniu horoskopów bierze się pod uwagę nazwy planet? A gdyby kiedyś starożytni Rzymianie nazwali Mars Wenus i odwrotnie? Czy zmieniłoby to czyjeś życie?
Dlaczego horoskopy wyznacza się na podstawie gwiazd? Przecież gwiazdy widzimy takie jakie były (i co najważniejsze TAM, gdzie były tysiące lat temu ) Co o życiu konkretnego człowieka mogą wiedzeć martwe kule materii, których światło dotrze na Ziemię za wiele wieków?
Odpowiedzcie mi na część tych pytań, a może uwierzę w horoskopy i wróżby.
I nie mówcie mi, że może być coś, o czym nie wiemy! To przecież nie średniowiecze!

[ Dodano: 2006-06-24, 21:07 ]

Twój los zależy od daty urodzin...?

Ja nie umiem tego uzasadnić, ale też ja się astrologią nigdy nie zajmowałam. Zapytaj kogoś, kto się na tym zna. :P W każdym razie coś w tym jest na bank, skoro są ludzie, którzy potrafią na podstawie czyjegoś charakteru/sposobu zachowania odgadnąć znak zodiaku.

Ja jestem koziorożcem. Im jestem starsza, tym więcej koziorożczych cech nabieram. Kiedyś byłam bardziej "wodnikowa", teraz jestem coraz bardziej typowym koziorem. Melancholijna, pesymistyczna ze skłonnościami do depresji, zdystansowana, pozornie chłodna, konserwatywna, zachowawcza, itd., itd. Co mi się nie zgadza, to przypisywana nieraz koziorożcom prostolinijność, upartość, pracowitość, dokładność (mam czasem ataki pedantyzmu/perfekcjonizmu, ale tylko sporadycznie). Z kolei co do tego pojawiającego się niemal w każdym horoskopie opisowym "dążenia prostą drogą do kariery"... Z tym już różnie. W szkole nigdy nie byłam zbyt ambitna, nie kręciło mnie uczenie się dla ocen;P A z drugiej strony, co do sukcesu zawodowego plany mam już bardziej konkretne i wygórowane. :P

[ Dodano: 2006-12-05, 20:00 ]

 » 

Duchy, opętania i egzorcyzmy ?

te przepowiednie działają na takiej samej zasadzie jak dzisiaj horoskop...
Czytamy... myślimy... i albo odpowiednio naginamy fakty albo podświadomie robimy to co wyczytałaiśmy w gazecie... Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy wróżka Malwina zaleca nam spacery z psem a my nie mamy psa...


horoskopy NIE DZIAŁAJĄ

"rak ma dzisiaj dobry dzień na poznanie kogoś ciekawego, jednak wysiłek psychiczny zniechęci go ciężkiej pracy wieczorem"
czyż to nie pasuje do 95% wszystkich potencjalnych raków czytających to? do 85% wszystkich ludzi to czytających?

[ Dodano: 2006-07-19, 21:24 ]

Jaki macie znak zodiaku?

ja zawsze kupuję horoskop na cały rok np. 2006, a później jak mija kolejny miesiąc, to siadam i czytam co mi się potwierdziło, niestety wiele zdarzeń można dopasować do 100 innych osób, ale co tam...jak są fajne rzeczy to staram się ich w sobie szukać, jak coś złego to mówię- głupoty, ale jednak wierzę, że pewne cechy sprawdzają się u wielu osób urodzonych w tym samym znaku, ja mam szczęście do wodników (choć sama jestem wodnik), a co do bliźniąt to też się przejechałam na kilku osobach

Astrologia

Ale duzo jest treraz ludzi, dla ktoryzhc astrologia to kilk kilk na ekranie kompa


Może tak mały eksperyment?
Nie znasz czasem jakiegoś adresu w sieci? Zrobilibyśmy sobie horoskopy na najbliższy rok i we wrześniu 2006 byśmy zobaczyli, co się komu spełniło... Gdyby była przewaga trafnych przepowiedni nad chybionymi?
Niektórzy pewnie zmieniliby zdanie

EDIT

astorlogai to nie jest rpzeiwdywanie przyszlosci:)(też cytat :P)
Prawdziwa astrologia nie służy do wróżenia. Tę funkcję wymusiło na niej życie, ponieważ ludzi, którzy są w stanie zrozumieć, a zwłaszcza zastosować w życiu mądrość zawartą w horoskopie jest niewielu, wielu natomiast chce natychmiast poznać swoją przyszłość. Nie interesuje ich po co żyją, ani jaką misję mają do spełnienia na tej planecie; oni chcą wiedzieć tylko, co ich czeka.

W takiej rzeczywistości astrolodzy pomarliby z głodu, gdyby się nie ugięli. I dlatego zaczęli wróżyć. Niektórym nawet szło to całkiem nieźle i ich sława rozniosła się po świecie.

Imiona

Don Pahrowa, i widzisz jak mnie czytasz
zamieściłam linka już na poprzedniej stronie
www.imiennik.pl zapraszam na zakładkę "imiona ludzi"


LOL, nawet byłem na tej stronie jakiś czas temu ale zapomniałem sprawdzić na niej swego imienia

Ej, skąd oni znają mój znak zodiaku? Nieźle

I nieźle, że większość z podanych tam cech to cały ja (tzn, wiem, że to działa na zasadzie horoskopu - że praktycznie kazdy horoskop może się sprawdzić każdej osobie, ale i tak ciekawe, że czytam to, jakby ktoś mnie opisywał)

Właściwie to poza dwiema rzeczami:

PSYCHIKA: Są prawdziwymi introwertykami: mówią tylko znikomą część tego, co myślą, a motywy ich działania są zawsze ukryte. Nie ulegają wpływom. Brak im obiektywizmu, a ich pewność siebie trąci pychą - jestem ekstrawertykiem i mówię to, co myślę... ale ostatnie zdanie to (niestety albo i stety) prawda

UCZUCIOWOŚĆ: Z ich zachowania trudno wywnioskować, czy was lubią, czy nie - ja lubię wszystkich A jak kogoś nie lubię, to się o tym bardzo szybko przekonuje

[ Dodano: 5 Luty 2006, 18:52 ]

Horoskop

a ja mam horoskop erotyczny

http://kobieta.gazeta.pl/...wy/0,71330.html

mozna wierzyc, mozna nie.

i jeszcze o numerologii na 2006:
http://www.polki.wp.pl/ka...l?P%5Bpage%5D=1

VIVA Polska

VIVA Polska muzyczny kanał telewizyjny nadawany (od czerwca 2000 roku) w języku polskim należący do niemieckiej spółki VIVA MEDIA A.G. z siedzibą w Warszawie

Kanał aktualnie należy do spółki Viacom, nadawcy takich kanałów jak MTV czy Nickelodeon. Pod koniec roku 2005 centrum nadawcze VIVY Polska zostało przeniesione do Londynu, skąd nadawały też MTV Polska i VH1 Polska. Obecnie kanał produkowany jest w oddziale MTV Network Polska w Warszawie.

VIVA Polska skupia się głównie na nadawaniu niczym nie przerywanej muzyki oraz konkursów SMS. Pierwszym programem, w którym wykorzystywano tę technologię była interaktywna lista przebojów "Get The Clip" wzorowana na programie pod tym samym tytułem nadawanym przez niemiecką stację VIVA Plus. Widzowie wysyłając wiadomości wybierali teledyski, które chcą zobaczyć na antenie. Z czasem lista została zastąpiona szeregiem innych zabaw SMS'owych takich jak horoskopy czy humorystyczne gry interaktywne sprawdzające poziom wierności partnera.

17 maja 2006 roku VIVA Polska po raz pierwszy wyemitowała interaktywny teleturniej. "Viva Quiz" nadawany był codziennie późnym wieczorem. Po dwóch tygodniach od startu zdjęto go z anteny. Okazało się, że widzowie VIVY wykazywali niewielkie zainteresowanie tego typu rozrywką, a produkcja każdego z odcinków była bardzo skomplikowana (m.in. przez to, że studio programu znajdowało się poza granicami Polski – w Monachium).

Źródło: wikipedia.org

Porządki

Kiedy Miron będzie miał 5-6 lat, to najpewniej będziecie wspominać ze łzą w oku jego dzisiejsze zamiłowanie do porządku.


5-6 lat to i tak dużo. Aczkolwiek przyznaję, że mam cichą nadzieję, że horoskopy nie zawsze się mylą i ten jeden raz okażą się trafne i Miron zamiłowanie do porządku będzie miał jak na astrologiczną Pannę przystało

[ Dodano: Pią 08 Gru, 2006 ]

Najmłodsze Mamusie,Ciężarówki i Przyszłe Mamusie akt 15

I jestem
Przemyslałam wszystko wczoraj a teraz przeczytałam wasze wpisy i doszłam do tego samego wniosku. To troche głupie,ale nawet w horoskopie mam napisane aby nie wchodzic po raz drugi do tej samej rzeki
wiecie co chyba brakuje mi porzadnego przytulańca i silnego meskiego ramienia. Czasem brak mi juz sił, moje samopoczucie moge ocenic na 3/10 i muszę dojśc do siebie, znalesc prace, robić to co kocham i pozegnac stare śmieci!
Dzięki dziewczyny jesteście najlepsze

a kto zakłada nową część??

[ Dodano: Pią 15 Wrz, 2006 10:16 ]

Ciężarooofki i młode mamusie z Krakowa i okolic z. II

Oletta z całą pewnoscią czekolada choc pyszna, nie wpływa dobrze na cere. Ale jak można odmówić sobie takiej przyjemnosci... No i zaczynamy odlicznie do roczku Oliwki. Widzę ze został wam niecały miesiąc...

Kamila witaj. Dopiero teraz do nas zaglądasz? A tak na marginesie wszystkiego najlepszego z okazji kolejnej rocznicy ślubu!

Magduś ze smoczkiem trzeba stanowczo, chyba twój tata o tym wiedział...

Natalia mówisz, że horoskop ci sie sprawdza... Ciekawa jestem, co tam miałaś napisane...

A u nas chyba obejdzie sie bez antybiotyku, bo Olek mniej kaszle i nie ma gorączki. Moze w przyszłym tygodniu pójdzie z powrotem do żłobka. Taka przerwa to znów zaczynanie od zera. ALe cieszę sie, że zdrowieje. A weekend ponury i zimny. I co tu robić? olek śpi to chyba położę sie koło niego i pospimy razem.

[ Dodano: Sob 14 Paź, 2006 16:21 ]

Pogaduchy i porady Bajbusowych mam część 33

Lena zajecia sa raz w tygodniu. My chodzimy w soboty na 13.
Wejdz na strone http://www.dzidzius.info/zajecia i zobacz jak sa zajecie rozlozone.

Lena a ile trwalo zanim w ogole zalapala? Bo ja juz przeciez jedno podejscie mialam i klapa byla kompletna. Znow musze dywany pozwijac.

iskierka nie namawiaj G sie dzis snilo ze do UK polecielismy z calym dobytkiem A ja dla kawalu jakis horoskop w gazecie dorwalam i bylo napisane ze dostane swietna propozycje pracy za granica Tylko nie dopisali ze za granica administracyjna Gdyni

[ Dodano: Sob 21 Paź, 2006 21:41 ]

Pogaduchy i porady Bajbusowych mam część 33

Jeszcze się przyczlapalam, ale coś palce mi sie plączą

Trissy no widzisz horoskopy nie klamią Może jeszcze się na kawę umówimy gdzieś tutaj czekam

Hala to Wojtuś wszechstronny chlopak będzie, kiedyś jakaś kobietka, będzie miala z nim dobrze

Anabela poszaleliście na pizzy zdrówka dla Igorka

Lena no ja do Londynu mam tak 40 min pociągiem bliżej mam do Oxfordu 10 min autem A co siostra w Londynie porabia, jeśli można zapytać? biedna Lenka buziaki dla niej. Moja Ala jeszcze szaleje

Magduś jak tam glowa przestala boleć ?

Joanno a zdjęcia gdzie ?

[ Dodano: Sob 21 Paź, 2006 22:18 ]

NumerologiaNie ma to jak się straszyć nawzajem, wyimkami ze starych dzieł ...

ja bym jeszcze zalecił:

- zaprzestania używania komputerów, bo tam wszystko jest na numerkach, każda wielkość, słowo czy pojęcie jest numerkiem lub kombinacją numerków

- nie słuchania prognozy pogody, bo to przecież horoskop czyli próba przewidzenia co też
nasz dobry Bóg ześle nam z nieba w najbliższym czasie

Ludzie toż to XXI wiek !


widzę, że dla Ciebie to zabawa
Tak się składa, że biblia jest ponadczasowa, nieależnie w jakim wieku ją otwieraja i czytają ludzie. A to co napisane jest w tych jak to powiedziałeś "starych dziełach" to jest przesłanie samego Stwórcy.
I ja nie mam zamiaru nikogo straszyć cytatami, a raczej uczulić na powagę sprawy.
Jeśli wiesz w ogóle czym jest numerologia, to nie podawaj przykładów korzystania z komputera, bo to nie ten temat.
Prognoza pogody także prowadzona jest na podstawie obserwacji przyrody, nieba itp. (dziś także zdjęć satelitarnych itp), a nie na podstawie numerów i zapisanych informacj w gwiazdach , więc twój przykład jest dla mnie całkiem nie na miejscu.

[ Dodano: 2006-02-16, 12:33 ]

Numerologia

Ludzie to się jednak lubią bać ... w dzieciństwie nas straszono czarnym ludem, czarną wołgą, teraz znowu jakimś złym ... ciągle musi być jakiś wróg, który nic innego nie robi tylko piasek w tryby sypie, na manowce wodzi i sika do mleka (pod postacią krasnala).

A ja tak sobie patrzę na te postacie winne wszystkiemu co złe i widzi mi się, że to świetny kozioł ofiarny i wymówka:

- nie zrobiłem -> czart mi głowę zawrócił (a ja niewinny jako lelija)
- zrobiłem źle -> diabeł zamieszał (ja "byłem" przygotowany, sprawny, itp).
- ukradłem -> zły mnie podkusił (nie, żebym to ja, ależ gdzieżby ...)
- czytam Harry Pottera źle - okultyzm, spirytyzm, demony (wszystkie inne książki o
podobnej tematyce są oczywiście O.K.)
- mam czarnego kota - podejrzane
- nie mam czarnego kota - jeszcze bardziej podejrzane
- lubię zbierać zioła - ALARM
- używam miotły - ostrzeżenie
- czytam horoskop - straszne
- liczę numerki - oj niedobrze
- przeglądam się w lustrze - przechlapane
- myślę, analizuję, wątpię - piekło mnie nie minie
- lubię żaby, sowy, puszczyki, koty -

wróg wszędzie, stała czujność, kota utopić, gazety spalić, nie myśleć, nie wątpić ...

KOSZMAR !

Jak żyć węsząc wszędzie złego i nie wpaść w manię prześladowczą ?!

[ Dodano: 2006-02-17, 19:41 ]

Pytania i Odpowiedzi

1. Nie wierze w horoskopy...ale jest sie z czego posmiac:) jak ktos chce horoskop to ja chetnie mu go chetnie napisze... zerkne za okno w gwiazdy - podczas pochmurnej pogody i juz bede WSZYSTKO WIEDZIAL O PRZYSZLOSCI :)

2. Niektorzy moi znajomi wciaz nie wiedza, ze wystepuje w telewizji :)

[ Dodano: 2006-05-07, 19:07 ]

Nasze znaki zodiaku

w horoskopie chińskim


my też mamy 5 na 5, heheh, śmieszne te horoskopy. opis do mnie i obecnego pasuje idealnie. ale mojemu poprzedniemu związkowi też przyznano 5 na 5 i ten sam opis, który, kiedy tyczy się tamtego związku, jest totalnie bzdurny.

[ Dodano: 2006-08-29, 15:47 ]

Kwietniowe cieplutkie temperaturki

dzieki dziewczyny ze o mnie pamietacie jedynie co czuje to czasmai bole @, na bete nie lece bo szkoda kasy, czekam grzecznie na jutrzejszy dzien,trzymajcie kciuki
co do objawow ciazowych, bedac w ciazy z Nikola tez nie mialam objawow, jedyny to takie ze nie przyszla @

chcialam sobie dzisiaj poprawic humor i poszlam do Krwiodawstwa, chcialam oddac krew, pomyslalam sobie moze to komus uratowac zycie, a ze mieszkam zaraz obok to weszlam no i sie okazalo ze nie moge oddac krwi bo w dziecinstwie chorowalam na zoltaczke (WZW typ A, tzw zoltaczka pokarmowa jakby ktos nie wiedzial) pani lekarz byla bardzo mila i mowi ze ma nadzieje iz przepisy sie nie dlugo zmienia i bede mogla przyjsc oddawac krew, no coz i nie poprwailam sobie humoru a wrecz przeciwnie, a szkoda

wiecie co sobie tak mysle, skoro moje wykresy sa ladne a w ciaze nie moge zajsc pora na wyslanie M na badanka (on nie jest tata Nikoli wiec chyba powinien zrobic badanka, jak myslicie??)

jeszcze cos wam powiem, nie wierze w horoskopy ale pod koniec 2005 roku wyslalam smsa zeby wrozka mi powiedziala czy w 2006 roku zostane matka, odpowiedz byla ze nie, no ok to pewnie ten cykl nie bedzie udany ale co mnie zaniepokoilo jeszcze bardziej w odpowiedzi bylo ze nie z tym partnerem ze bedzie ktos inny a ja przeciez za maz wychodze juz nie dlugo, co o tym myslec??

Depresja... Stres... - jak walczyć z tym problemem?

Dla mnie jedyną (bo skuteczną) metodą na smutek jest pewność poprawy. Zachować mi zawsze trzeba do końca trzeźwy umysł. Tylko w takim stanie mogę podejmować prawdziwie rozsądne działania. I naprawdę niezbędna jest modlitwa - Eucharystia, Słowo, Różaniec. Rozmowa - jak św. Franciszek pytam się - "co chcesz Panie, abym czynił?". I pamiętając, że Pismo Święte to nie horoskop, nasłuchuję odpowiedzi.

Mi pomaga 1 P 5, 7-11

Nadzieja na poprawę, trzeźwe czuwanie i modlitwa o wypełnienie się Jego Woli - choćby nawet przynieść miała cierpienie. Udoskonalenie czeka.

[ Dodano: 2006-12-14, 00:32 ]
ach. no i jeszcze dobra muzyka i poezja. Do tego, (jakże mogłem zapomnieć!), rozmowa z przyjaciółmi. Już na samą myśl o tym wszystkim wstępuje rad i ość.

ZNAKI ZODIAKU

Mówiłem o początku tej rozmowy nie znajomości

PS: Dla wszystkich, którzy myślą, że horoskopy są tylko fałszywym wychwalaniem naciąganych pozytywnych cech danego znaku...

Prezentuję oto: HOROSKOP NEGATYWNY na rok 2007

http://kobieta.interia.pl/horoskop/noworoczny

choć nie jest to link do tematu, to nie chcę zakładać specjalnego wątku o horoskopach okresowych, ani dawać linku w shoucie, skoro za kilka dni i tak zniknie

Proszę. Koniec z nudą. A treść horoskopu radzę traktować z przymrużeniem oka, albo po prostu go nie oglądać. Bo wkurzyć się można i to nieźle dnia Śro 17:27, 27 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Filmy

Dzis obejrzalem sobie [url=www.filmweb.pl/Pierwszy+%c5%9bnieg+2006+o+filmie,Film,id=203659]Pierwszy śnieg[/url]. Przyznam, ze tak w okolicach 30-45 minuty fest mi sie dluzylo, ale w koncu to dramat a nie film akcji. Mysle, ze warto obejrzec jak sie ma czas, bo mozna zobaczyc do jakiej paranoi moze doproadzic wrozba czy tam horoskop.

Karnawałowy RP

Wszystko powoli staje się jasne co do najbliższego Rock Piątku. Organizatorzy uzgodnili, kapele potwierdziły, sala zaklepana. Pozostaje tylko, żebyście Wy zarezerwowali czas i spotykamy się wszyscy 27 stycznia o 18:30 tradycyjnie w Miejskim Domu Kultury.

A co tym razem na Was czeka? Trzy świetne kapele, bardzo karnawałowe (w rockowym wydaniu rzecz jasna), czyli Reverox ze stolicy, wołomińska Asspirine oraz Sakra z odległego Wrocławia (więcej informacji o kapelach już niedługo na naszej stronie). Nie zabraknie oczywiście koncertowej gazetki Rock Zine. Tym razem ze specjalnym dodatkiem - rockpiątkowym horoskopem na cały niedawno rozpoczęty rok 2006.

Wszystkich serdecznie zapraszamy! A uczniowie szkół średnich, dla których kończą się w koncertowy weekend ferie nie powinni pozwolić, żeby ominęła ich taka okazja do zakończenia odpoczynku od nauki.

Numer kwietniowy

no ja mam BRAVO nowe i jest plakat i to mega plakat MCR i np.Daniel Radcliffe,Avril Lavigne(coś takiego jak w teledysku Girlfriend),Akon,US5,Doda,Skazany na śmierć i chyba tyle,a i jeszcze Tokio Gotel;/ no strasznie dużo tego a no i jeszcze w magazynie jest coś o Britney,Pink,Dodzie,jakieś gwiazdy 2006(głosowanie)Akon i Nicole z PCD,,Nelly Furtado,Justin,Rihanna,Billy Talent,Jojo,LaFee,jakieś problemy par(co powinni wiedziec),US5-chyba 7 stron,znowu jakieś problemy,fotostory, coś o programie Jackass,jakiś psychotest coś o Gosi Andrzejewicz,styl Nicole z PCD,coś tam o spalaniu kalorii, o lokach na głowie(foty gwiazd), no i KIno ,horoskop rozrywka i coś o Good Charlotte i o nowościach, i songbook piosenka PInk....
wiecie co??? ten numer BRAVO jest bajerancki:) a co wy myślicie?

Przepowiednie etc.

to zaś kolega mojej kumpelki mówił że 6 czerwca 2006 roku (data wyglądała tak : 6.6.06.) będzie koniec świata. dlaczego? w dacie będą trzy szóstki. a to znak szatana czy jakoś tam tak xD i podobno ten kolega może uratować trzy osoby. uratuje swoich rodziców i pierwszoklasite podstawówki.
Jest już 3 sierpień i jakoś żyjemy...

Chyba że ten koniec świata nastąpił tylko my o tym nie wiemy, co??

Za to w horoskopy wierze. Z prostego powodu: każy, dosłownie każdy się sprawdza!! Przynajmniej mój.
Horoskop zawsze czytam z myślą "ale breeednie...." a pootem...?? jest dokładnie tak jak w horoskopie

Katolicyzm a Mistrzostwo Świata w piłce nożnej

A u nas gra tylu katolików i nic Chyba nie praktykująWłasnie - ostatni akapit felietionu "poruszal to zagadnienie"
pzdr
amd
PS: Jeszcze fajny jest ten tekst o Francji - http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/mundial2006_060613/mundial2006_a_3.html

Maly cytacik:
"Przy ustalaniu składu reprezentacji Domenech [trener Francuzow - amd] pomaga sobie, patrząc w gwiazdy. Wierzy w horoskopy i magię liczb. Przyznał otwarcie, że nie ufa piłkarzom, którzy są spod znaku Skorpiona, więc nie zabrał żadnego z nich na mistrzostwa."

A my uwazamy Janasa za dziwaka Nasi agresywni poslowie ktorych odsadzamy od czci i wiary jakos po mordzie sobie nie chca dawac (w przeciwienstwie do takich Czechow), nasi ekscentryczni trenerzy sa okazuje sie calkiem normalni i zrownowazeni... i po co to larum ze maloeuropejscy jestesmy ?

amd dnia Wto Cze 13, 2006 13:30, w całości zmieniany 1 raz

Sylwestrowo-noworocznie

Zyczenia dla wszystkich spełnienia nadziei i oczekiwań w 2006r. Wraz z nimi mini horoskop na 2006 rok dla wszystkich maruderów:

ZNAK: MARUDERZY
"Odmłodzenie. Twoje pragnienia nieoczekiwanie mogą się zacząć spełniać. Odczujesz zwiększoną ambicję w kierunku zdobywania wyznaczonego sobie celu i pomnażania stanu posiadania. Będziesz na pozytywnej fali kontynuacji ważnych rzeczy i możesz planować je z większym rozmachem. Możesz osiągnąć cele, o których marzysz. Pojawią się też nowe pragnienia i wzrosną szanse na ich zaspokojenie. Dobry rok na poznanie czegoś nowego. Pojawi się możliwość wprowadzenia w życie nowych pomysłów. Dużo niespodzianek, które poprawią twoją pozycję. Drobne przeszkody zostaną zniwelowane. Możesz zacząć także myśleć o sukcesie w dużych przedsięwzięciach finansowych. Zdecydowanie walczyć będziesz o swoją pozycję. Wzrost życia towarzyskiego rokuje dobre nadzieje na realizację twoich pragnień. Otrzymasz wiele dobrego od osób, które cię kochają, lubią, szanują i ty także obdarzysz ją miłością, przyjaźnią gorącą i bezinteresowną. Odkryjesz szczęście bycia w grupie, kiedy liczy się wzajemna wymiana pozytywnych energii! Otoczenie odbierać cię będzie jako osobę chętną do współpracy. Silnie wzrosną twoje możliwości umysłowe, więc możesz działać w sposób całkowicie zaskakujący i dokonać realnych zmian w swoim życiu. Z miłą twemu sercu grupą spędzisz więcej czasu niż się spodziewasz co da ci poczucie bliskości celu i sensu życia."

Powodzenia i do zobaczenia.

Rok 2005- podsumowanie

Cześć.
Dla mnie poprzedni rok był bardzo trudny. Był pasmem klęsk i porażek. Porządnie oberwałam. Wiele haosu jest we mnie i w moim życiu. Nie będę wam wymieniać co mi nie wyszło bo lepiej jest myśleć o sukcesach. A sukcesem jest dla mnie rozpoczęcie leczenia i po dzisiejszy dzień radzenie sobie z chorobą i jej objawami. No i dopuściłam do siebie słowo egoizm. Co nie byłam nigdy w stanie przyjąć. Poznałam także bardziej siebie. Lubię czytać, spacerować.Ostatnio jak głupia wariowałam z synem na górce. Powiem wam że zjeżdżałam na sankach z ogromnej górki i miałam niezłego pierdla. Ale było super. Przewróciłam się na korzeniu i wpadłam buzią w śnieg. Niezła radocha była. A poza tym myślę że rok 2006 będzie dla mnie przełomowy(czytałam swój horoskop )Parę spraw które mnie prześladowały od dawna zostaną zamknięte.Już dziś jak o tym pomyślę to jest mi lepiej.

Pozdrawiam forumowiczów.

Dziennik - Polska Europa Świat!

Dzisiaj w Internecie zadebiutował nowy projekt wydawnictwa Axel Springer Polska. Serwis to aktualizowana przez całą dobę rozbudowana, elektroniczna wersja papierowego wydania "Dziennika".

Wydawca Dziennika Online określa go jako "dynamiczny, interaktywny i zawsze aktualny serwis informacyjny".

Na stronie dziennik.pl oprócz informacji z Polski i ze świata znajdują się również liczne materiały multimedialne (filmy, zdjęcia).

Informacje w serwisie podzielone są na działy: wydarzenia, gospodarka, świat, polityka, opinie, społeczeństwo, kultura, sport.

Dodatkowo – funkcjonują także inne sekcje informacyjne i rozrywkowe, m.in. pogoda, horoskop, repertuary z całego kraju, forum i bezpłatne archiwum.

W Dzienniku Online udostępniane są najciekawsze artykuły publikowane w aktualnym wydaniu "Dziennika".

http://mediaregionalne.pl/news,3767,8,0,Wystartowal_Dziennik.pl_Online.html

Jak to wystartował dzisiaj?
Przecież w KCS jest już od 2006-04-24: Dziennik - Polska Europa Świat

Vaisnava Horoskop

Sposród 3 poziomów Vimshottari, Antardasa wpływa na umysł/gusta/ubrania itd; Zatem wkejam Ci tutaj listę okresów z mojego horoskopu byś wiedział ile mniej więcej trwa.

Rah MD: 1994-09-18 (13:45:30) - 2012-09-18 (4:29:41)

Antardasas in this MD:

Rah: 1994-09-18 (13:45:30) - 1997-05-28 (18:29:02)
Guru: 1997-05-28 (18:29:02) - 1999-10-25 (8:35:24)
Sani: 1999-10-25 (8:35:24) - 2002-08-31 (2:16:2
Budh: 2002-08-31 (2:16:2 - 2005-03-16 (1:24:13)
Ket: 2005-03-16 (1:24:13) - 2006-04-03 (11:33:0
Sukr: 2006-04-03 (11:33:0 - 2009-04-03 (5:58:14)
Sury: 2009-04-03 (5:58:14) - 2010-02-26 (8:33:4
Chan: 2010-02-26 (8:33:4 - 2011-08-31 (9:36:26)
Mang: 2011-08-31 (9:36:26) - 2012-09-18 (4:29:41)

poprzednie miłosci i poprzednie i poprzednie

a najlepsze jest to, że jak siedziałam w grudniu 2005 w swojej chujowej pracy, to przeczytałam taki horoskop:

Czas na nadzieję i zwiększenie tempa przemian. Faktycznie rok 2006 może być nawet rokiem spektakularnego sukcesu, dla tych Lwów, które nie poddadzą się chwilowym smutkom, depresjom i zwycięsko wyjdą ze wszystkich przeciwności. Możliwość złapania szczęścia, osiągnięcia komfortu psychicznego, poznanie dobrego partnera życiowego, być może tego kogoś zapisanego w gwiazdach. Te Lwy, które zamierzają udać się w podróż za morze, będą mogły spełnić swoje marzenia i los nie będzie im w niczym przeszkadzał. Bardzo dobry czas dla tych, którzy w to uwierzą.

sprawdziło się: facet, praca, no i morze (chociaż tylko Bałtyckie) ale za to widziałąm koniec świata :)
TADAAAAM
tylko tylko tylko, żeby to wszystko się nie skończyło....proszę...*.*

Aż się boję co na te horoskopy Stranger powie...:) przecież to takie szatanskie

Jaki znak zodiaku?

Myślę, że was zaskoczę... Moich chłopców urodzę jutro, a oto spod jakiego znaku będą:
http://img125.imageshack.us/img125/4584/znak08hk2.gif

WOW!! skąd ty to wzięłaś?! gdzie to jest? gdzie to jest? <zniecierpliwiona kręci się na krześle> Ej, ja też to chcę! Skąd to macie?

Pod koniec zeszłego roku był link na głównej - HOROSKOP 2006.
Już go tam nie ma, ale ja mam screeny wszystkich zodiaków

Jaki znak zodiaku?

Julka i Kinga- Baran
Mateusz- Rak
Emilka- Panna
Ania- Waga

a teraz bedzie ciekawostka moj tato jest z pod znaku barana moja mama panny a siostra Wagi dziwny zbieg okolicznosci? ciekawe dlaczego ten rak sie tam znalazl?? zandego obecnie nie znam

jezeli patrzec pod wzgledem chnskiego zodiaku to wszystkie dzieci ktore urodzily sie w 2006 roku sa psami w tym moje wszystkie pociechy

horoskop grzendowy:
Julka i Kinga- znak mulata
Mateusz- znak plemnikow
Emilka- znak komorki jajowej
Ania- znak lewicowca

Jaki znak zodiaku?

Tam jest napisane Horoskop 2006,ale znaki są stałe? Tzn.nie jednoroczne?
(wiem,że głupie pytanie Ale zawsze lepiej się upewnić)


Tak jest napisane poniewaz horoskop był pisany na rok 2006. Znaki sie nie zmieniają, ale - jak wiadomo - horoskop moze byc różny w zależności od czasu, na jaki jest sporządzany

Software

a tak miedzy nami ananas to powiedz mi czy czytujesz horoskopy??
Nie, nie czytuje Nie wierzę w takie bzdury W ogóle się nie zabieram za czytania, bo jeszcze wzbudziłoby to we mnie jakieś różne może i nadzieje, albo takie tam...po co sobie głowe zawracać

[ Dodano: 30 Listopad 2006, 23:21 ]
A jeszcze co do Opowieści z Narnii, to książki nie czytałam, ale widziałam film i podobał mi się bardzo Czas może książkę przeczytać

z jakiego znaku zodiaku jestes?

a, nakarmie swoj narcyzm, a co mi tam

Wassermann

21. Jänner - 19. Feber

Charakterbild:
Idealist, originell, hilfsbereit, selbstlos, geht sprungweise vor. Erkennt das Wichtige, Zusammenhänge und Grenzen. Rasche Auffassung, Intuition, Menschliebe und treuer Freund, auch Sonderlinge und Schwärmer.

Ideale Berufsbilder
Lehrer, Psychologen, Gemeinschaftstätigkeit, humanitäres Engagement

jak to przeczytalem, to mi szczena opadla, jak tu nie wierzyc w horoskopy...

i jeszcze maly motyw estetyczny:[ Dodano: Wto Mar 21, 2006 9:17 pm ]

Znaki zodiaku - powiązanie?

no pewnie :P to ma taki sma sens jak przejscie pod trojkatem na chodniku i pech chwile potem ;)...

smiech, smiech i jeszcze raz Śmiech. Przez duze |Ś|.

prosty przyklad - wyczytalem w jakims badziewnym horoskopie, bodajze na wp. albo onet.cie, ze byki maja zadziwiająco duze powodzenie u plci przeciwnej w IV kwartale 2005 i II kw. 2006, a ja mimo ze jestem bykiem jakos dziewczyny nie widzialem na mojej drodze ;]...

tyle ode mnie

hej!Co myslicie o katolikach uznających zasady feng shui????

Nie znam sie na Feng Shui, jednak na stronie o tej tematyce wyczytałem:

Feng Shui to chińska sztuka kierowania własnym życiem zgodnie z siłami wszechświata.


moim zdaniem należy unikać tego typu rzeczy. Ja kieruję własnym życiem zgodnie z Bożymi zasadami i to mi w zupełności wystarczy.

Dodatkowym powodem, dla którego radzię unikac Fung Shui jest fakt, że na tej samej stronie znajdowały się dział z horoskopami, tarot, numerologia, wróżby oraz uzdrawianie

[ Dodano: 2006-08-28, 00:37 ]

Spam fantastyczny

Też ostatnio dostałam niezłe fantasy. Wprawdzie nie dotyczy sposobu na zrobienie kokosów, ale jest równie oderwane od rzeczywistości:

Portal o2.pl" <zero_spamu2007@o2.pl>
Temat: Zatrzymaliśmy spam - przeczytaj!

Witaj w Nowym Roku!
Horoskop na 2007 rok:
Od pewnego czasu zespół o2.pl pracował nad zmniejszeniem ilości spamu docierającego do Twojej skrzynki pocztowej. Mniej spamu to:
1) przyjemniejsze korzystanie z poczty,
2) większe bezpieczenstwo,
3) oszczędność Twojego czasu!
Według naszych statystyk spam stanowi prawie 80% przesyłek rozsyłanych w Internecie. W roku 2006 zjawisko to gwaltownie nasiliło się, gdy spamerzy zaczęli sterować setkami tysięcy zawirusowanych komputerów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo z końcem roku wprowadziliśmy nową wersję systemu antyspamowego, co pieciokrotnie zmniejszyło ilość niechcianej korespondencji przyjmowanej przez nasz system pocztowy.

Życzymy dobrego i spokojnego Nowego Roku 2007.

Zespół o2.pl

Powtórka Kamieni śmierci

Lana, ale oni tego jeszcze nie nakręcili

no tak ale wiesz
pierwszą czesc we francji puscili jesienią 2005
a u nas puscili w l utym wiec to ok 0,5 roku

[ Dodano: 2006-08-04, 20:08 ]
jak horoskop smierci 1 puscili jeszcze raz to kś tez puszczą

zresztą hś1 puscili przed hś 2
może tutaj tez tak zrobią

Dolmen 2 - czyli co wiecie na ten temat

tylko dlaczego dopiero za trzy lata?????Przecież ja oszaleję!!!!!!!!!!!!!Nie mogę się już doczekać....

Przykro mi tylko że teraz jest nagrywany Horoskop Śmierci
W Pod koniec 2006 beda nagrywac Mysters (Dolmen 2 tylko że inna nazwa, podobno)
Wiec w 2007 puszczą we Francji
Zanim dojdzie do nas bedzie 2008
Bo własnie jak ogladaliśmy 1 czesc to minąl rok od emitowania

Horoskop Śmierci

.... Retrouvez Francis Huster et Claire Keim dans de nouvelles aventures "Le Maître du zodiaque" qui débarquera sur vos écrans d&egrave;s l'été 2006.

Juillet 2006. La ville d'Aix-en-Provence est soumise &agrave; une tension toute particuli&egrave;re. En effet, le proc&egrave;s sous haute sécurité de Mathias Rousseau, cet homme qui a terrorisé la région deux ans auparavant sous le nom de Zodiaque, va s'ouvrir.
Rappelée en France par le proc&egrave;s, Esther Delaître se trouve immédiatement plongée au coeur d'une affaire criminelle. Cette disparition d'une enfant, Lucy Daguerre, vient d'avoir lieu dans la famille de Léa, la jeune femme que Jérôme Saint-André,le fr&egrave;re d'Esther, doit bientôt épouser.
Depuis deux ans, Esther s'est remise de l'affaire du Zodiaque, paradoxalement en plongeant dans l'astrologie. Sa relation avec le commissaire Antoine Keller n'a pas tenu. Comme si l'affaire du Zodiaque les avait détruits.
Keller, de son côté, s'est radicalisé : il est devenu un flic beaucoup plus dur. A force de chasser les monstres, il est peut-&ecirc;tre en train de devenir un monstre lui-m&ecirc;me. Lorsqu'il se retrouve en charge de l'enqu&ecirc;te sur la disparition de Lucy, l'affaire prend une nouvelle tournure puisque le ravisseur se revendique directement du Zodiaque...

treść drugiej serii "Horoskopu"

Horoskop śmierci cz2

a tu ze strony francuskiej koleżanka mnie przetłumaczyła:

""Horoskop śmierci" lub "Pan Zodiaku" [fragment najistotniejszy]
5 sezonów, od lata 2006
Po sukcesie sezonu 1, scenarzysci Zodiaku ["Horoskopu śmierci"] zostali silnie zaskoczeni tym calym oczekiwaniem kontynuacji.
Obiecali wiecej akcji, wiecej suspensu, wiecej seksu i przemocy Dotrzymali slowa.
Dwa pierwsze odcinki kontynuacji wygladaja na prawdziwy thriller.
Claude-Michel Rome odpowiada za realizacje, na podstawie scenariusza Francka Olliviera i Maliny Detcheva., fil ma ogromny budżet 12 mln. euro.
Akcja dzieje się w pejzazach górskich jeziora Leman.
To okazja do stworzenia atmosfery mrocznej, mglistej, urwistej jak szczyty gór szwajcarskich.
Scenariusz zapożyczony z kina, zwłaszcza "Purpurowej rzeki".
"Mistrz Zodiaku" umieszcza w centrum intrygi tajemniczy instytut przeznaczony dla studentów wybitnie uzdolnionych, ale którzy wydaje się raczej tworzyć zabójców.
Poza dwoma osobami głownymi w odcinku sa nowe m.in. Natacha Lindinger, Boris Terral, Jérôme Anger, André Oumanski i Toinette Laqui&egrave;"

Kod biblii 2 Odliczanie

Bodajże wczoraj mi znajomy na gg napisał, że Kod Biblijny przewiduje III Wojnę Światową na rok 2006, użycie atomówek na 2010, a koniec świata na 2012.

Nie wierzę w przepowiednie, horoskopy i inne takie, więc większego wrażenia to na mnie nie zrobiło, ale zastanawiam się, jakie jest Wasze zdanie na temat tego Kodu.

BTW. 2012 - olimpiada w Londynie! No kto by pomyślał? Koooniec świata normalnie! ;D

Chiński horoskop.

moja dziewczyna jest pod znaku smoka i tak bardzo dobrze sie z nia dogaduje


To bardzo dobrze, że dogadujesz się ze swoją dziewczyną .
Horoskop to taka forma zabawy więc traktuj ją jak zabawę, a niech życie toczy się dalej swoim torem i nie sugeruj się w Waszym życiu horoskopem.

Pozdrowienia.

[ Dodano: 2006-02-02, 17:36 ]

Horoskop na sierpień - Lew.

Patrzcie spełniło się, zaryzykowałem i założyłem się w pewnej sprawie z kumplem o 20 zł i wygrałem


Oj , to fajnie, że Ci się spełniło i masz 20 złotych w kieszeni .
Może jak poczytasz Chiński horoskop to sprawdzi się jeszcze więcej.

Pozdrowienia.

[ Dodano: 2006-01-10, 18:33 ]

Wąż.

Hehe, Chiński horoskop jako jedyny zgadza się z tym co jest w ponad 50%


Bardzo się z tego ciesze, i ja również mam takie zdanie, że ten horoskop, mowi część prawdy o nas samych.
Chyba jako jedyny, który do tej pory czytałam.

Pozdrowienia.

[ Dodano: 2006-02-02, 17:40 ]

Seriale.

Obejrzałem wiele seriali tych starych jak i nowych. Za dużo by tego wymieniać, więc polecę 2 nowsze pozycje:
Horoskop śmierci(2 sezony)- http://www.filmweb.pl/f167235/Horoskop+śmierci,2004
http://www.filmweb.pl/f313266/Horoskop+śmierci+2,2006

Dexter(2 sezony, a 3 ciągle wychodzi)- najlepszy z nowszych seriali, moim zdaniem wszystkie PB, losty wymiękają. Polecam.
http://www.filmweb.pl/f331618/Dexter,2006

To jak w koncu jechac czy nie??

a ja dzis na onecie w horoskopie na rok 2005 wyczytalam , ze zarowno mi, jak i mojemu chlopowi szykuje sie slub. On ma miec bum wielkiej milosci w lipcu i sierpniu, a slub w miesiacach letnich ( ale juz chyba 2006).
Spadam z netu, bo juz bzdety zaczynam wypisywac!!!
Milego weekendu wam zycze

Wątpliwośći??

Nie musiałam czekać do następnego tygodnia.. sprawa rozwiązała się nieoczekiwanie i w niebanalny sposób.
Zastanawiałam się czy mam się z nim spotkać , czy nie czy miałoby to dla mnie znaczenie.. nie zdążyłam zdecydować..
W poniedziałek do mojego salonu (tam gdzie pracuję) weszła wróżka.. [bez kitu, wróżka] weszła, powiedziała że wróży z oczu i że bardzo chciałaby mi powróżyć.. Zawsze bałam się ewentualnej znajomości swoich dziejów, nigdy tego nie chciałam.. zaczęłam się wykręcać ale w końcu się zgodziłam, postanowiłam zaryzykować, ciekawość mnie zwyciężyła..
Pewnie pomyślicie że naiwniaka ze mnie, i pisze o tym jak o pewniaku, że nie dopuszczam możliwości wielkiej ściemy??
Patrząc w jej oczy cos czułam..
Słuchajcie powiedziała wszystko to, co dzieje się w moim życiu.. w skrócie cytuję:
„ niebawem będziesz brała ślub z mężczyzną Ci bliskim, który jest przy tobie, który darzy Cie wielkim uczuciem zawierz jego uczuciu, ufaj, on jest sercem tylko przy Tobie. Jest jedna która nosi miano rywalki, myśli o nim ale nie bój się, on o niej nie..
A Ty kochana jesteś z jednym a myślisz o drugim, tym „PIERWSZYM”!
[ W TYM MOMENCIE OBLAŁ MNIE ZIMNY POT..]
Możesz zawierzyć temu z którym jesteś, on całym sercem jest przy Tobie.. w najbliższym czasie czeka Cię prezent od niego, miła niespodzianka..
[MIAŁAM POMYSLEĆ ZYCZENIE,A ONA MIAŁA ODPOWIEDZIEĆ CZY SIĘ SPEŁNI] pomyślałam że pragne szczęśliwego życia z moim przyszłym mężęm i dziećmi,, POWIEDZIAŁA: inne mysla o pieniądzach a Ty nie, a więc kochana będzie 86 lat i 3 dzieci

<Opowiedziane w wielkim skrócie, pominięte detale>
Słuchajcie, przez cały dzień trzęsłam się po jej wyjściu.. analizowałam jakąś podpuchę, czy mogła mi zwyczajnie nawkręcać.. ale nie znalazłam wytłumaczenia,, pomimo że wszystko to brzmiało jak słodki horoskop,hehehh najważniejszy fakt dla mnie, uspokoiłam się,, natrętne myśli powoli mnie opuszczają..
Na ironię spotkałam przypadkiem „pierwszego”. Uśmiechnęłam się ze zwyczajną serdecznością i poszłam dalej..

[ Dodano: 2006-05-26, 22:43 ]

Gadu, gadu ..... planujących :)

Kiki, w styczniu to bank zaciążamy. Czytałam mój horoskop na rok 2006 (jestem Koziorozec) i wyczytałam, ze pierwsza połowa roku obfitujaca w szczęscie, dostatek itp. i byc może nawet poczęcie dziecka!!! Więc juz nie ma siły...

Ciężarooofki i młode mamusie z Krakowa i okolic z. II

Oletta ja mam nadzieje ze jednak piwko wypali
Dla mnie chyba 13 jest szczesliwym dniem, w ogole ten miesiac taki przyjemny sprawdza sie moj horoskop choc raz
choc az tak przesadna nie jestem a w koncu z rodziny czarownic

[ Dodano: Pią 13 Paź, 2006 16:25 ]

Rynek i czytanie ksiazek...

"Na dalszych miejscach czytelniczych hitów znalazły się literatura faktu ( wspomnienia, biografie, autobiografie, reportaże) i dziecięco-młodzieżowa – mniej więcej co dziesiąty z naszych rodaków wybrał książkę z jednej z tych grup. Stosunkowo niewiele czytelników (8 proc.) mają książki z gatunku science fiction i pozycje religijne."

Pogrubienie moje - to dziwne wyniki patrząc po ilości wydawanych tytułów z tej tematyki

Najmniej popularne są książki wymagające znacznego wyrobienia, dobrego wykształcenia i po prostu wysiłku intelektualnego – po książki z zakresu eseistyki i publicystyki sięgnęła w 2006 roku śladowa ilość czytelników (zaledwie 3 proc). Jeszcze mniej fanów mają pozycje o tematyce feng-shui, „ufologicznej”, książki z horoskopami i przepowiedniami lub też traktujące o „spiskowej teorii dziejów” - tylko co setny z czytających wybrał wydawnictwa z tej grupy."

A raczej się do tego nie przyznają...

A tu coś na pocieszenie:

"Z badań Biblioteki Narodowej wynika, że internauci stanowią zbiorowość ponadprzeciętnie zainteresowaną tradycyjną książką. Wśród osób korzystających z globalnej Sieci aż połowa zadeklarowała zainteresowanie książkami. W grupie osób niemających dostępu do Internetu odsetek ten jest dwa razy mniejszy i wynosi 23 proc. To pewien paradoks, gdyż według powszechnej opinii komputery, a w szczególności Internet, to „pożeracze” czasu, a internauci serfują w wirtualnym świecie tak długo, że nie starcza im czasu na realne życie. Nic bardziej mylnego, przynajmniej jeśli chodzi o książki i czytelnictwo. Jak czytamy w raporcie, w 2006 roku 69 proc. internautów odpowiedziało twierdząco na pytanie o czytanie książek, podczas gdy wśród niekorzystających z Internetu kontakt z książką miało już tylko 37 proc. respondentów."

Horoskopy

Pao, ja wiem, że na rozpisanie horoskopów potrzeba czasu, ale jeśli znalazłabyś kiedyś chwilkę byłoby wspaniale. Generalnie mam problem ze sobą i swoimi lękami i nerwami, niestety czasem cierpią też na tym dzieci i mąż. Jestem nadwrażliwa. Chciałabym wiedzieć jak postępować z moimi bliskimi, jak pracować nad sobą. Odkąd mam dzieci, zrobiłam się nadwrażliwa - wystarczy przeczytanie o czyjejś tragedii, czy zerknięcie na film, który ogląda mąż (np. teraz ze stresu boli mnie żołądek), bym była kompletnie wyprowadzona z równowagi i zaczęła się bać nawet własnego cienia. Chciałabym ulepszyć mój związek z mężem i być dla niego i moich dzieci oparciem. Myślę o czwartym dziecku, nie wiem tylko czy mam na nie szansę, bo mojemu mężowi wystarcza trójka. Poza tym zastanawiam się nad moją przyszłością zawodową. Chciałabym zostać pisarką, ale przynajmniej dwie osoby mi powiedziały, że się do tego nie nadaję. Zastanawiam się czy mam szansę, czy powinnam swoją energię poświęcić czemuś innemu. chciałabym jeszcze wiedzieć, w jakim kraju będziemy żyć. Chciałaby, wrócić do Polski, ale tak nam się układa, że mieliśmy wrócić po 6 miesiącach a już jesteśmy poza Polską prawie 5.5 roku. O jej, dużo mam tych pytań, jak widzę.
Nasze dane:
Karina, 31 lipca 1975 około 20-tej - kobieta
Piotr, 22 stycznia 1974, nie znam godziny - mężczyzna
Julia, 22 kwietnia 2003, Hollywood, Floryda, 21.32 - kobieta
Dominik, 1 października 2004, Olympia, Stan Waszyngton na zachodnim wybrzeżu, około 12.32 (godzinę jeszcze sprawdzę) - mężczyzna
Adam, 9 października 2006, Tacoma, Stan Waszyngton, godzina chyba 14.20 (jeszcze sprawdzę) - mężczyzna
Głupio mi prosić o te horoskopy, ale tak dużo we mnie strachu o bliskich, o przyszłość, że muszę jakoś to zwalczyć.
Dziękuję w każdym razie.
Karina

Horoskopy

pao, to ja jeszcze proszę o horoskop dla Weroniki. Urodziła się 13.09.2006 o godz.17:35. Nie śpieszy się, cierpliwie poczekam.

Dog z Tybetu-------------------------------Na Uwięzi...Pasji

W horoskopie tybetańskim rok urodzenia związany jest z jednym z dwunastu zwierząt oraz jednym z pięciu elementów (ogień, ziemia, żelazo, woda, drewno)

Na poprzednich boardach bawiliśmy się z Sylwią i Kosą w li tylko chińskie smoczyska - teraz dajemy tybetańskiego ognia

Każdy kto pisze na topicu o dogu tybetańskim musi się zadeklarować kim jest, żebyśmy się potem nie zdziwili

Koniecznie sobie sprawdźcie swoje himalajskie alternatywne nicki I obowiązkowo wpiszcie !!!

OGIEŃ ZAJĄC 1927, 1987 OGIEŃ PTAK 1957, 2017
ZIEMIA SMOK 1928, 1988 ZIEMIA PIES 1958, 2018
ZIEMIA WĄŻ 1929, 1989 ZIEMIA ŚWINIA 1959, 2019
ŻELAZO KOŃ 1930, 1990 ŻELAZO MYSZ 1960, 2020
ŻELAZO OWCA 1031, 1991 ŻELAZO WÓŁ 1961, 2021
WODA MAŁPA 1932, 1992 WODA TYGRYS 1962, 2022
WODA PTAK 1933, 1993 WODA ZAJĄC 1963, 2023
DREWNO PIES 1934, 1994 DREWNO SMOK 1964, 2024
DREWNO ŚWINIA 1935, 1995 DREWNO WĄŻ 1965, 2025
OGIEŃ MYSZ 1936, 1996 OGIEŃ KOŃ 1966, 2026
OGIEŃ WÓŁ 1937, 1997 OGIEŃ OWCA 1967, 2027
ZIEMIA TYGRYS 1938, 1998 ZIEMIA MAŁPA 1968, 2028
ZIEMIA ZAJĄC 1939, 1999 ZIEMIA PTAK 1969, 2029
ŻELAZO SMOK 1940, 2000 ŻELAZO PIES 1970, 2030
ŻELAZO WĄŻ 1941, 2001 ŻELAZO ŚWINIA 1971, 2031

WODA KOŃ 1942, 2002 WODA MYSZ 1972, 2032
WODA OWCA 1943, 2003 WODA WÓŁ 1973, 2033
DREWNO MAŁPA 1944, 2004 DREWNO TYGRYS 1974, 2034
DREWNO PTAK 1945, 2005 DREWNO ZAJĄC 1975, 2035

OGIEŃ PIES 1946, 2006 OGIEŃ SMOK 1976, 2036
OGIEŃ ŚWINIA 1947, 2007 OGIEŃ WĄŻ 1977, 2037
ZIEMIA MYSZ 1948, 2008 ZIEMIA KOŃ 1978, 2038
ZIEMIA WÓŁ 1949, 2009 ZIEMIA OWCA 1979, 2039
ŻELAZO TYGRYS 1950, 2010 ŻELAZO MAŁPA 1980, 2040
ŻELAZO ZAJĄC 1951, 2011 ŻELAZO PTAK 1981, 2041

WODA SMOK 1952, 2012 WODA PIES 1982, 2042
WODA WĄŻ 1953, 2013 WODA ŚWINIA 1983, 2043
DREWNO KOŃ 1954, 2014 DREWNO MYSZ 1984, 2044
DREWNO OWCA 1955, 2015 DREWNO WÓŁ 1985, 2045
OGIEŃ MAŁPA 1956, 2016 OGIEŃ TYGRYS 1986, 2046

tekst żródłowy http://www.benchen.org.pl/aktualnosci_k ... m#horoskop

Obraza Czci!

W zasadzie napisałem to już w wątku o 'paradzie "równości" 2006', ale wątek jest już zablokowany, więc tu jest jak najsłuszniejsze do powtórzenia.

Otóż czy zastanawiał się ktoś z was jak to się stało że wielkie i potężne Cesarstwo Rzynskie upadło?

Jedni mówią, że to najazdy barbarzyńców z północy i północnego wschodu
Grześ coś na ten temat może powiedzieć (temat 'dlaczego nie lubię Chińczyków)

Są teorie o ochłodzeniu klimatu (o cały 1 stopień!)
Co prawda na geografii zdania są podzielone - jedni mówią, że będzie ocieplenie, inni że ochłodzenie - w każdym razie nieciekawie

Czasem nieco z przymrużeniem oka wspomina się o ołowiu w winie
My go mamy pod dostatkiem w truskawkach. a w krowach BSE i konserwanty, w powietrzu smog i ptasią grypę ... i tak można by godzinami

Śmiercionośne było dla nich odejście od nauki i wiaru ku magii i zabawom
U nas z jednej strony panoszą się sekty z satanizmem włącznie, ludzie chodzą do wróżek, horoskopy to juz nikogo nie gorszą, poza tym leki homeopatyczne i narkotyki, wszelki okultyzm a z drugiej gry komputerowe, internet, hazard, uciekanie od bólu i przykrych doświadczeń za wszelką cenę aż po hedonizm

Ja bym powiedział że to ostatni punkt był początkiem, główna przyczyną ich upadku. Było to sprzęgnięte z wszechobecną demoralizacją i znieczuleniem moralnym społeczeństwa.
Jeśli ktoś nie znajduje odwołań w naszych czasach do tamtych wydarzeń, przykład jest na http://www.christianitas.pl/c/wydarzylosie/?id=16119

Koniec naszej cywilizacji jest bliższy, niż się większości wydaje (kochanym wielbicielom demokracji)
Ale tym razem Sacco di Roma będzie głośniejsze.
Dużo głośniejsze

Horoskop Xenowy : D

Oto opis znaków zodiaku mojej roboty,na tle Serialu Xena ; )
Starałam się na tle Xeny i "wypowiedzi"różnych znaków,przedstawić najważniejsze cechy tych znaków ; )

Baran – Ah ta Xena ! Taka pociagajaca do zdobycia ! Ale jak ją pokocham a ona mnie walnie tym chakramem to sie porycze i wpadne w ciezka depresje

Byk – Xena....ciekawe czy by chciala ze mna pogadac... ah... pewnie nie,bo nie dorastam jej do piet,choc z drugiej strony odwazne kobiety mnie lubią. Ah,sam juz nie wiem !

Bliźniak – hm.... napewno gdybym byl w jej”klimatach”, ubral sie w stroj wojownika i zaczal cwiczyc sztuki walki to xena by mnie polubila! Tak zrobie !

Rak – xena! Jest taka zla... grozna i krzywdzila ludzi!! Nie czulbym sie z nia dobrze i bezpiecznie,predzej zagadam do tej irytującej blondyneczki :

Lew – No coz,jesli ta cala Xena doceni moj intelekt,piekno i talenty... to moze zechce sie z nia spotkac,ale sam nie wiem... jestem zbyt popularny aby sie zadawac z taka xena. Moze raczej pokonanie jej przyniosloby mi wiecej chwaly!!

Panna – xena?? Nie,nie,nie ! to nie kobieta dla mnie ! podrozuje,pewnie rzadko sie myje... poza tym wszedzie ciagnie ta swoja gabriele...trzy osoby to juz tłok ! Juz wole zajac sie swoja fryzura niz taka niedoskonala istota

Waga – no dobrze,jestem piekna i inteligentna,ale jednak ta xena to tez niezla sztuka ! Choc rozwazajac dyplomatycznie jej podroze uwazam,ze musi byc awanturnicza co koliduje z ogolnoswiatowym pojeciem delikatnej kobiety i bezposrednio dotyka moich wizji pieknego swiata ze mna w roli glownej

Skorpion – Xena ! Jedyna na co mam ochote to pociąć ją w drobne talarki. Ten jej biust wielki ! Pewnie silikonowy,niedlugo upuszcze z niej caly silikon i ostatenie ją zniszcze!

Strzelec - Ktos musi wymierzyć sprawiedliwośc tej Xenie. Nie bede sie z nia droczyć,ani rozmawiac,rozetne ją na drobne kawaleczki,a bardzo gleboko wierze w to,ze mi sie uda !

Koziorożec – ja kocham zycie,wiec nie bede ryzykować uganianiem się za Xeną ! Poza tym ona jest nieobliczalna,a ja nie lubie spoufalać się z wariatkami biegającymi i rzucającymi kółkami !!

Wodnik – Xena...ah,napewno w przeszlym wcieleniu była dobra bo napotkała Gabriele i stworzyla z nia tak piekny,uduchowiony związek. Wlasciwie to mysle,ze Xena pochodzi z kosmosu i stąd jej neizwykle umiejętności .Tak czy siak moja debata nad tym nie potrwa dlugo bo zaraz zaciekawi mnie co innego.

Ryba – Moglabym sie przydac tej Xenie zeby pomoc jej gdyby zostala ranna i trwać przy nie jako pomoc. Jednak ona walczy a to godzi w moje delikatne,rybie serce,wiec nic z tego,niech Xena da znac to czasem jej pomoge.

Xenka dnia Pon 12:00, 08 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz

Mundial 2006

ale co?????????????

Kurde no horoskopy, ty chyba tak specjalnie piszesz żeby nabić posty.

Monika Brodka

]

Monika Brodka (ur. 7 lutego 1987) – polska piosenkarka popowa/soulowa, zwyciężczyni programu telewizyjnego Idol, nominowana w 2004 r. do nagrody Paszport Polityki.

Urodziła się w małej miejscowości Twardorzeczka koło Żywca w góralskiej rodzinie z tradycjami muzycznymi. Ukończyła podstawową szkołę muzyczną w klasie skrzypiec, następnie śpiewała w zespołach ludowych.

W 2003 r. wzięła udział w trzeciej edycji programu Idol i w styczniu 2004 wygrała jego finał zdobywając 69% głosów. W tym samym roku wydała debiutancką płytę pt. Album, z nowymi wersjami starych przebojów soulowych i kilkoma nowymi piosenkami, których była współautorką. Single z tej płyty to "Ten" i "Dziewczyna mojego chłopaka". Płyta została sprzedana w liczbie 35 tys. egzemplarzy, co dało jej status złotej.

W grudniu 2004 otrzymała nominację do nagrody Paszport Polityki w kategorii estrada.

Nominowana także do Fryderyków 2004 w kategorii – Nowa Twarz Fonografii, Wokalistka Roku, Album Roku. Otrzymała nagrodę Eska Music Awards 2005 w kategorii Debiut roku.

10 czerwca 2005 wygrała w głosowaniu widzów Konkurs Opolskie Premiery, otrzymała także nagrodę słuchaczy Jedynki Polskiego Radia. Nagroda, to koncert w studio imienia Witolda Lutosławskiego oraz wydanie płyty oraz nagrodę muzycznego programu Telewizyjnej Jedynki "Stratosfera". Podczas premier zaprezentowała piosenkę "Miałeś być". Podczas drugiego dnia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej – Opole 2005 została wyróżniona statuetką plebiscytu Superjedynki w kategorii debiut. Brodka była największą triumfatorką 42 Krajowego Festiwalu w Opolu. Związana ze starszym od siebie o 14 lat Janem Wieczorkowskim.

W październiku 2005 nagrała piosenkę "Horoskop" w duecie z WSZ i CNE. Utwór znalazł się na wspólnej płycie raperów.

Druga płyta wokalistki według zapowiedzi ma się ukazać w sklepach na jesień 2006 roku.

Gaby Espino :)


María Gabriela Espino Rugero urodziła się w Caracas 17 listopada 1978 roku. Ma siostrę młodszą o trzy lata i troje przyrodniego rodzeństwa z drugich małżeństw jej rozwiedzionych rodziców: dwoje ze strony ojca, inżyniera chemika, i siostrę ze strony matki, dziennikarki. Skomplikowane losy rodziny sprawiły, że w swym niedługim życiu mieszkała już w kilku miastach Wenezueli i w małej mieścinie godzinę drogi od Rio de Janeiro w Brazylii. Od dzieciństwa uprawiała wiele sportów - piłkę nożną, lekką atletykę, pływanie i tenis, uczyła się także tańca jazzowego i stepowania. Chciała być weterynarzem, ale jako 16-latka przeczytała swój dokładny horoskop, według którego miała predyspozycje do kontaktów z ludźmi, nie zwierzętami. Wybrała więc szkołę komunikacji socjalnej ("a może to dlatego, że moja matka i ojczym są dziennikarzami? W każdym razie nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym być kiedyś aktorką".) i już jako 17-latka zaczęła prowadzić program dla młodzieży Nibeluz ("zarobiłam tu tyle, że jako 19-latka już za własne pieniądze mogłam kupić sobie pierwszy samochód, fiata Uno. Teraz mam opla Corsę i długo nie zamienię tego typu na nic innego"). Po dwóch latach zagrała pierwsze role w telenowelach A Todo Corazon i Asi Es La Vida. Zaraz po nich przyszła pierwsza główna rola - w serialu W poszukiwaniu miłości. Za tę rolę Gaby obsypana została deszczem nagród telewizyjnych i telenowelowych w Wenezueli, USA i całej Ameryce Łacińskiej. Potem zagrała w Kochankach, by znów otrzymać główną rolę w Wojnie kobiet i nagrywanych obecnie Las Gonzalez. Pracowała też jako modelka m.in. w reklamach Pepsi czy Nestle, a Pantene wybrało ją swą ekskluzywną twarzą w kampanii w Ameryce Łacińskiej. Od roku prowadzi nagrywany w Miami program w Sony Entertainment Television, transmitowany w hiszpańskojęzycznych stacjach w USA i w całej Ameryce Łacińskiej.

2006: Mundo de fieras jako Mariaangela
2005: Se solicita príncipe azul jako María Carlota Rivas
2005: Mujer de mi hermano, La jako Laura
2004: Dziedzictwo Luny (Luna, la heredera) jako Luna Mendoza
2003: Rebeka (Rebeca) jako Princesa Izaguirre
2002: González, Las jako Alelí González
2001-2002: Wojna kobiet (Guerra de mujeres) jako Yubrí
2000: Kochankowie (Amantes de Luna Llena) jako Abril Cárdenas
1999: W poszukiwaniu miłości (Enamorada) jako Ivana
1997: A todo corazon jako Natalia


Monika Brodka

Monika Brodka (ur. 7 lutego 1987 w Twardorzeczce) – polska piosenkarka popowa/soulowa, zwyciężczyni programu telewizyjnego Idol, nominowana w 2004 r. do nagrody Paszport Polityki.

Urodziła się w góralskiej rodzinie z tradycjami muzycznymi. Ukończyła podstawową szkołę muzyczną w klasie skrzypiec, następnie śpiewała w zespołach ludowych.

W 2003 r. wzięła udział w trzeciej edycji programu Idol i w styczniu 2004 wygrała jego finał zdobywając 69% głosów. W tym samym roku wydała debiutancką płytę pt. Album, z nowymi wersjami starych przebojów soulowych i kilkoma nowymi piosenkami, których była współautorką. Single z tej płyty to "Ten" i "Dziewczyna mojego chłopaka". Płyta została sprzedana w liczbie 35 tys. egzemplarzy, co dało jej status złotej.

W grudniu 2004 otrzymała nominację do nagrody Paszport Polityki w kategorii "estrada".

Nominowana także do Fryderyków 2004 w kategorii – Nowa Twarz Fonografii, Wokalistka Roku, Album Roku. Otrzymała nagrodę Eska Music Awards 2005 w kategorii Debiut roku.

10 czerwca 2005 wygrała w głosowaniu widzów Konkurs Opolskie Premiery, otrzymała także nagrodę słuchaczy Jedynki Polskiego Radia. Nagroda, to koncert w studio imienia Witolda Lutosławskiego oraz wydanie płyty oraz nagrodę muzycznego programu Telewizyjnej Jedynki "Stratosfera". Podczas premier zaprezentowała piosenkę "Miałeś być". Podczas drugiego dnia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej – Opole 2005 została wyróżniona statuetką plebiscytu Superjedynki w kategorii debiut. Brodka była największą triumfatorką 42 Krajowego Festiwalu w Opolu. Związana była ze starszym od siebie o 15 lat aktorem Janem Wieczorkowskim.

W październiku 2005 nagrała piosenkę "Horoskop" w duecie z WSZ i CNE. Utwór znalazł się na wspólnej płycie raperów.

Druga płyta wokalistki - "Moje Piosenki" swoją premierę miała 20 listopada 2006 roku. Płyta osiągnęła status złotej. Na najnowszą płytę teskt do piosenki "Bajeczka" napisał raper Eldo


Horoskop Maharaja

Hari!

Jayapataka Maharaja

Date: April 9, 1949
Time: 16:05:02
Time Zone: 6:00:00 (West of GMT)
Place: 87 W 54' 23", 43 N 02' 20"

1. Na podstawie arudhalagny są 3 opcje:

- lagna: skorpion, byk, lew (jest po zachodzie, więc jutro mogę zrobić nashta prashne). jeśli maharaja pochodzi z bogatej rodziny to zostaje tylko lew = godzina 13:29 do 16:05; daje to mahadase Rahu, który jest maraką *wladca 7* wiec daje problemy zdrowotne. Rahu da efekt Marsa, który jest w 8 domu (choroby) wraz z Marakeshem Merkurym w 12 od Atmakaraki co potwierdza problemy.

Shoola dasa (troubles and death):

Aq MD: 2003-04-10 (12:22:18 ) - 2012-04-09 (19:55:49)

Antardasas in this MD:

Le: 2003-04-10 (12:22:18 ) - 2004-01-11 (3:25:58 )
Vi: 2004-01-11 (3:25:58 ) - 2004-10-13 (6:06:32)
Li: 2004-10-13 (6:06:32) - 2005-07-12 (12:47:33)
Sc: 2005-07-12 (12:47:33) - 2006-04-10 (6:54:12)
Sg: 2006-04-10 (6:54:12) - 2007-01-10 (21:52:14)
Cp: 2007-01-10 (21:52:14) - 2007-10-14 (0:36:44)
Aq: 2007-10-14 (0:36:44) - 2008-07-12 (7:10:02)
Pi: 2008-07-12 (7:10:02) - 2009-04-10 (1:21:59)
Ar: 2009-04-10 (1:21:59) - 2010-01-10 (16:23:29)
Ta: 2010-01-10 (16:23:29) - 2010-10-13 (18:57:12)
Ge: 2010-10-13 (18:57:12) - 2011-07-13 (1:32:51)
Cn: 2011-07-13 (1:32:51) - 2012-04-09 (19:55:49)

Shoola dasa to Wodnik. Znaki w kona do AL dają problemy zdrowotne/smierc. Wodnik jest w kona do AL aspektowany (przez rasidrsti) przez Rahu/Ketu (w d1 i d9) co pokazuje powazny problem. Obecna antardasa to Ryby. Ryby to 8 dom i jest razem z Aprani Rudrą! (wladca 2 domu bardziej uszkodzony niz wladca 8 ) w 2 domu od Mahadasy.

- wysokie cisnienie daje 3 Kulaka (od 10 do 15 stopni (ref. Jaimini Sutra 3.3.62) dla znakow meskich i 15-20 st. dla zenskich) lub rudrayoga, której nie ma w tym horoskopie. Ma+Ke to pisacayoga daje problemy z umysłem, nie z krwią. Zatem tutaj problem stanowi: chandra - który jest defacto rakta-karaką (sygnifikatorem krwi) wraz z wladca 6 domu (rogesh) dla simhalagny.

Wg. podziału vrddhakaraka wladca 8 dla lwa jest rak. Zatem ksiezyc pokazuje adhisthana (miejsce choroby) - jest to Lew, więc normalnie powinien pokazać brzuch ale dlatego, że jest z wladca upachaya (6 domu) podział bazuje na domach - 1 dom to głowa. Shani pokazuje blokady, zatamowanie.

- Chandra jest Palana Devatą oraz w 4 od KK więc Bhuvanesvari bądz Savitur Gaytri to remedia. Oraz Mrtyunjaya Mantra.

2. Każda dosha jest korygowana przez duchowe remedia, nie tylko Ketu. Ketu wskazuje na Sri Ganesha, Maha Matsyę lub Dhumavati Ma, ale Ketu nie jest odpowiedzialny za problemy zdrowotne. Dlatego Mrtyunajaya Japa/Havana or Savitur Gayatri.

3. Ketu nie ma żadnego aspektu planetarnego [grahadrsti].

Jaki znak zodiaku?

Adrian i Anita-Znak Plemników
Beata-Znak Macicy
Randy-Znak Feministki
Audrey-Znak Bliźniąt
Tam jest napisane Horoskop 2006,ale znaki są stałe? Tzn.nie jednoroczne?
(wiem,że głupie pytanie Ale zawsze lepiej się upewnić)

Jaki znak zodiaku?

Horoskop C. :
Rodziców, których dzieci przyjdą na świat pod znakiem Wcześniaka, czeka bardzo dużo pracy w tym roku. Dziać się będzie tak, gdyż maleństwa te są bardzo ciekawskie. Bardzo prawdopodobne jest, że pociechy urodzą się kilka dni przed terminem ( a może kilkanaście?), szybciej zaczną siadać i raczkować. Może już nawet pod koniec roku staną na własnych nogach! Jednak wszystko zależy od opiekunów. Muszą oni poświęcić swoim maluchom bardzo dużo uwagi, gdyż dzieci wszystkiego ciekawe mogą wpakować się w tarapaty, np. połykając guzik lub wpychając monetę do dziurki od nosa(to w 3-4 dekadzie roku). Rodzice powinni również zapewnić swoim pociechom towarzystwo rówieśników, a może nawet postarać się o rodzeństwo dla nich. Wszystko to dlatego, aby maleństwa rozwijały się dobrze i w przyszłości nie były aroganckie i egoistycznie nastawione do życia, co im niestety grozi. Zwłaszcza, iż w wakacje będą długo przebywać w takim towarzystwie ( i po co Ci był ten wyjazd do ciotki Władzi i jej wrednych córek?!) Uważaj, by maleństwo zbyt długo z nimi nie przebywało. Także w przyszłym życiu należy uważać na te podatność na wszelkie towarzystwa (wiadomo, jakie są dzisiejsze czasy) Twoje dziecko może wpaść w jakiś nałóg, z którego nie będzie już odwrotu - np. szperanie pod stołami w poszukiwaniu jedzenia. Powód będzie prosty - dzicy koledzy w szkole. Lepiej jeśli Ty zadbasz o ich towarzystwo. Cała jesień zleci wam na szukaniu kurtki zimowej, ponieważ Twój maluch jest niesamowicie wybredny i musi obejrzeć minimum ze 100, aby wybrać odpowiednią do siebie i pasującą do typu cery. Tak - dziecko przejmuje cechy po Tobie - mały elegancik/mała elegantka z niego/niej będzie. Prezentów na gwiazdkę Twoje dziecko w 2006 roku nie dostanie. A dlaczego? "Mamusiu/Tatusiu, Ty jesteś moim największym prezentem, bardzo Cię kocham!" Oho...? Czyżby to łza się kręciła w Twoim oku?
- Znak wcześniaka.
Realnie,jeśli się nie mylę będzie Wodnikiem. ^^

Znaki zodiaku kto pod jakim

Mam takie małe pytanko dotyczące wszystkich użytkowników forum a dokładniej chodzi mi o znaki zodiaku typowe dla europy takie jak Lew,Panna i inne oraz chiński Szczur,Smok i reszta oraz Celtyckie
Chciałbym żeby każdy wpisywał swoje znaki i dodawał do nich opis czyli co o nich sądzi i czy je lubi oraz czy się z nimi utożsamia i nie chodzi mi tu o horoskopy od wróżek tylko porównanie, ja znak :)
Jako 1 prosiłbym o znak Pochodzenia Europejskiego a 2 znak Chiński a 3 celtycki:)

Umieszczam mała podpowiedz jeżeli chodzi o znaki chińskie bo nie każdy może wiedzieć pod jakim się urodził oraz link do Celtyckich:)
Więc zaczynam oto moje

1.Lew
2.Tygrys
3.Ostrokrzew

Dwa futrzaki dlatego zawsze spadam na cztery łapy i łącznie mam 18 żyć :) ale połowę już wykorzystałem z powodu tzw. własnej ścieżki i mogę jeszcze powiedzieć że jak te zwierzaki ja również lubię się wylegiwać:P
Czy się z nimi utożsamiam po części jak tygrys lubię długo siedzieć wodzie a jeżeli chodzi o lwa to nie mam takiej bujnej grzywy:P
Celtycki naj bardziej do mnie pasuje z ta różnicą że ja lubię ryzyko:P

Znak Rok
1 鼠 Szczur -12 ← M 1900; W 1912; D 1924; O 1936; Z 1948; M 1960; W 1972; D 1984; O 1996; → +12
2 牛 Bawół -12 ← M 1901; W 1913; D 1925; O 1937; Z 1949; M 1961; W 1973; D 1985; O 1997; → +12
3 虎 Tygrys -12 ← W 1902; D 1914; O 1926; Z 1938; M 1950; W 1962; D 1974; O 1986; Z 1998; → +12
4 兔 Zając -12 ← W 1903; D 1915; O 1927; Z 1939; M 1951; W 1963; D 1975; O 1987; Z 1999; → +12
5 龍 Smok -12 ← D 1904; O 1916; Z 1928; M 1940; W 1952; D 1964; O 1976; Z 1988; M 2000; → +12
6 蛇 Wąż -12 ← D 1905; O 1917; Z 1929; M 1941; W 1953; D 1965; O 1977; Z 1989; M 2001; → +12
7 馬 Koń -12 ← O 1906; Z 1918; M 1930; W 1942; D 1954; O 1966; Z 1978; M 1990; W 2002; → +12
8 羊 Koza -12 ← O 1907; Z 1919; M 1931; W 1943; D 1955; O 1967; Z 1979; M 1991; W 2003; → +12
9 猴 Małpa -12 ← Z 1908; M 1920; W 1932; D 1944; O 1956; Z 1968; M 1980; W 1992; D 2004; → +12
10 雞 Kogut -12 ← Z 1909; M 1921; W 1933; D 1945; O 1957; Z 1969; M 1981; W 1993; D 2005; → +12
11 狗 Pies -12 ← M 1910; W 1922; D 1934; O 1946; Z 1958; M 1970; W 1982; D 1994; O 2006; → +12
12 豬 Świnia -12 ← M 1911; W 1923; D 1935; O 1947; Z 1959; M 1971; W 1983; D 1995; O 2007; → +12

Oto link do celtów http://www.kirke.pl/astro.htm

Ort w temacie .... Yaji.

Horoskopy

Fragment horoskopu dla mnie na rok 2006 z młodzieżowej gazety:

"Wystrzegaj się internetu. A raczej ludzi, których poznajesz na czatach i FORACH DYSKUSYJNYCH. Uważaj, bo nie każdy z nich jest tym, za kogo się podaje"

Mega Personality Pack v1.6

"Aplikacja zawiera potężną baterię testów psychologicznych pozwalających stworzyć profil psychologiczny danego człowieka.
Ponadto można w zestawie znaleźć horoskopy i analizator linii na dłoniach. "

This is CrazySoft's Mega Personality Pack. We have made a pack of programs that specializes in analyzing someone’s personality, esotericism and discover his inner thoughts and feelings.

1. Find out everything about you and your partner,
2. analyze your palm and fingers,
3. read your horoscope and numerology,
4. make more than 1000 questions psychology tests,
5. play psychology games,
6. read the Tarot and find answers and a lot more…
7. Discover your virtuousness by a simple test...

5 great programs (Most recent versions)
made as a pack and offered less than half price!
These 5 programs costs 80.75$
• but offer them ONLY 29.95$!

Personality Psychology Pro

A huge pack of personality/psychology tests & games presented in a pleasant way.

Astrology & Horoscope Pro

Matchmaking, 2006 horoscope, zodiac sign analysis & numerology by your birthdate.

Best Tarot Pro

By the Tarot reading a person may be able to find answers about his/her hopes and wishes.

Hand Reading Pro

This hand reading software will guide you to self-understanding with many simple and entertaining image tests.

Aristotle Virtuousness Test

Instalacja z CAB, po uruchomieniu każdego programu jednorazowo używamy MOVE.EXE

http://www.chomikuj.pl/re...e/CMPPv1.6R.rar

Przetestowane na Navi nv35

Horoskop

on *:text:!horoskop*:#: {
  inc -u5 %m 1
  if (%m > 3) { notice $nick Prosze zaczekac 4 sekundy przed nastepnym uzyciem !horoskop. | halt }
  if ($2 == baran) set %horo 1
  elseif ($2 == byk) set %horo 2
  elseif ($2 == bliznieta) set %horo 3
  elseif ($2 == rak) set %horo 4
  elseif ($2 == lew) set %horo 5
  elseif ($2 == panna) set %horo 6
  elseif ($2 == waga) set %horo 7
  elseif ($2 == skorpion) set %horo 8
  elseif ($2 == strzelec) set %horo 9
  elseif ($2 == koziorozec) set %horo 10
  elseif ($2 == wodnik) set %horo 11
  elseif ($2 == ryby) set %horo 12
  else { msg # Eee.. A znak zodiaku? | halt }
  sockopen horo www.horoskop.panoramainternetu.pl 80
  set %channi $chan
}

on *:sockopen:horo: {
  if (!$sockerr) {
    sockwrite -n horo GET  / $+ index.php?typ= $+ %horo HTTP/1.0
    sockwrite horo $crlf
  }
}

on *:sockread:horo: {
  var %tmp
  if (%xa) {
    sockread %tmp | msg %channi 8,12 %horo $+ : 0 $+ %tmp
    sockclose horo | unset %xa | unset %channi | unset %horo
    halt
  }
  .sockread %tmp
  if (<font style=font-size:12px;> isin %tmp) { set %xa 1 }
}Czolem,
Krotkie pytanie... Dlaczego to nie dziala?

[ Dodano: Nie Sie 27, 2006 6:41 pm ]

Czy wierzymy we wróżby i horoskopy?

Wiara w astrologię, numerologię, wszelkiego rodzaju wróżby i przesądy jest w polskim społeczeństwie dość silna.

Do czytania horoskopów przyznaje się ponad 58% Polaków, z czego większość (45%) czyni to nieregularnie, gdy im coś "wpadnie w ręce", 9% - często, a 4% - przy każdej możliwej okazji, którą często sami prowokują, kupując czasopismo głównie ze względu na stronę z horoskopami.
42% osób czytających horoskopy przyznaje się, że bierze pod uwagę wskazówki w nich zawarte, a trzech na stu traktuje wskazania horoskopu jak wyrocznię i kieruje się nimi w codziennym życiu.

Niemal co trzeci Polak (30%) uważa, że na charakter i usposobienie człowieka duży wpływ ma fakt, pod jakim znakiem zodiaku się urodził. Co czwarty Polak (26%) twierdzi, że istnieją przedmioty zapewniające szczęście właścicielowi takiego talizmanu.

Co dziewiąty Polak (11%) potwierdza, że co najmniej raz skorzystał z usług wróżki lub jasnowidza. Dwukrotnie więcej osób nie wyklucza takiej możliwości w przypadku jakiegoś życiowego problemu.

Prawie każdy z naszych rodaków (ponad 90%) potrafi wymienić co najmniej trzy przesądy, które zna i czasem się do nich stosuje.

Badania przeprowadzone przez CBOS w 2006 roku wykazały także, że kobiety znacznie częściej niż mężczyźni deklarują wiarę w magię dat i liczb, zwracają uwagę na przesądy, czytają horoskopy, korzystają z porad wróżek i pomocy jasnowidzów. Podejścia do tych spraw nie różnicuje stopień religijności badanych mierzony uczestnictwem w praktykach religijnych, lecz poziom wykształcenia - osoby z wyższym wykształceniem częściej niż pozostali podważają wiarę w astrologię i numerologię. www.obcasy.pl

A jakie sa wasze doswiadczenia z tym tematem, jaki jesta wasz stosunek do wrozb, Horoskopow itd.???

VA - Deutsche Disco Box Vol.3 (2006)Tracklist:

CD1:
01 Andrea Berg - Warum Hast Du Mir Gesagt Bleib Heut 03:23
Nacht
02 Claudia Christian - Ich Liebe Das Leben 03:41
03 Fantasy - Die Frau Meiner Wahl 06:08
04 Frank Lars - Wie Ein Wolf 05:26
05 Ralf Cerne - Ich Hab Dich Beschissen 05:17
06 Nic - Deine Tränen 03:30
07 Mike Bauhaus - Nenn Es Wie Du Willst 03:25
08 Marco Kloss - Frag Nicht Dein Horoskop 03:23
09 Kristina Bach - Alles Von Dir 03:25
10 Christian Anders - Melissa 2006 03:16
11 DJ D.H Feat Hector - Ginna Wenn Du Gehn Willst 03:23
12 Emotion - Warum Wiso 03:13
13 Edwina De Pooter - Drei Ist Einer Zuviel 04:31
14 Andrea Jürgends - Der Zweite Teil Der Ewigkeit 03:51
15 Helene Fischer - Und Morgen Früh Küss Ich Dich 03:48
16 Peter White - Da Ist Dieser Zauber 07:19
17 Michael Morgan - Das Kann Nicht Liebe Sein 03:55
18 Olaf Straube - Doch Für Dich 03:27
19 Tommy Steiner - Es Geht Schon Wieder Los 03:27

CD2:
01 Michael Wendler - Prinzessin 04:27
02 Frank Lars - Du Bist Der Wahnsin 03:51
03 Fantasy - Ich Bin Nur Froh 03:33
04 Andrea Jürgens - Wir Gehören Doch Zusammen 03:26
05 Andrea Berg - Warum Belügst Du Mich 03:24
06 DJ D.H Feat Hector - Wenn Du Gehn Willst 03:49
07 Michael Herz - Engel Der Liebe 03:40
08 Claudia Christian - Ich Liebe Das Leben 03:41
09 Helene Fischer - Es Gibt Keinen Morgen Danach 03:22
10 Vicky Leandros - Du Hast Schon Längst Goodbye Gesagt 04:19
2006
11 Marcor Kloss - Sag Wo Hast Du Meine Träume 03:52
12 Nic - Es Wird Schon Weitergehn 03:20
13 Ralf Andre - Besessen Von Dir 04:07
14 Nordwand - Nichts Haut Mich Um 04:51
15 Pharo - Wenn Du Heute Einsam Bist 03:49
16 Marc D. - So Bist Du 2006 05:49
17 Anja Regitz - Nur Mit Dir 2006 06:20
18 Joel Gutje - Du Bist Die Droge Meines Lebends 03:39
19 Sandy Christen - Teuflischer Engel 06:41

Wielkość:213MB

ed2k://|file|VA%20-%20Deutsche%20Disco%20Box%20Vol%203-2Cd-Bootleg-De-2006.(GoldEsel.pl).rar|222921511|DD9A509D3792C2B30FEEF898BE1ED658|h=KRAVACTLQEE5HTGISA2KJGX6H5AM2PO2|/

Świnki!!!

No, że w Chińskim horoskopie jest świnia. Np. rok 2005 był z pod znaku smoka, 2006 - barana (czy tam owcy nie pamiętam)

Horoskop na 2006r.- Panna

Wielki horoskop na 2006rok.
PANNA
23.VIII - 22.IX
I połowa roku 2006

2 Buław

Wydawać by się mogło, że niektóre Panny spotka zawód i rozgoryczenie, ich małżeństwa mogą raptem zawisnąć na włosku i w sprawach zawodowych coś może się popsuć. Karty radzą, ażeby przyjrzeć się uważnie sytuacji, która nie jest aż tak zła, jak się Wam wydaje. Istnieje jeszcze druga jej strona lub jej drugie dno, z czego możecie wyciągnąć niespodziewane dla siebie korzyści. Dlatego nie traćcie głowy, to może być sytuacja działająca na Waszą korzyść. Zresztą Panny zawsze podchodzą do życia analitycznie i zapewne zrobią tak i tym razem.

II połowa roku 2006

Kapłanka

Możliwe, że dzięki swojej mądrości i zdolności do analitycznego myślenia, poznacie pewne tajemnice, które będą przydatne, jak nie teraz, to w późniejszym czasie. Kapłanka sugeruje mądrość i rozwagę, spokojne podejście do życia, nie poddawanie się emocjom, co prowadzi do opanowania trudnych sytuacji. Niektóre Panny postanowią podjąć naukę albo w szkołach albo na kursach, o których marzyły już od dawna. Być może złocistość lata i jesieni zmusi je do refleksji nad celem i sensem życia, co doprowadzi tym samym do spotkania się ze swoim wnętrzem i odkryciem pokładów intuicji.

Podsumowanie

Król Buław

Karty sugerują ogólnie dobrą sytuację, nic w tym roku nie powinno Wam zagrozić. Nawet, jeśli w życie niektórych Panien wedrze się smutek i gorycz, to i tak ich sytuacja będzie na tyle dobra, że poradzą sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Ogólnie większość z nich powinna dostąpić poprawy jakości życia zawodowego i uczuciowego. Murowany sukces dla tych, którzy chcą spełnić swoje marzenia.

Źródło : magia.onet.pl

Horoskop na sierpień - Baran.

Horoskop nieaktualny.
Zapraszam do horoskopu na rok 2006.

Pozdrowienia.

Pies.

Pies

10.02.1910 - 29.01.1911
Metal
28.01.1922 - 15.02.1923
Woda
14.02.1934 - 03.02.1935
Drzewo
02.02.1946 - 21.01.1947
Ogień
18.02.1958 - 07.02.1959
Ziemia
06.02.1970 - 26.01.1971
Metal
25.01.1982 - 12.02.1983
Woda
10.02.1994 - 30.01.1995
Drzewo
29.01.2006 - 17.02.2007
Ogień
16.02.2018 - 04.02.2019
Ziemia

Żywiołem naturalnym Psa jest Ziemia. W tym roku Pies nie może mieć nadziei, że uda mu się zrealizować wiele z tego, co zamierza. Niekorzystne wpływy mogą być trojakiego rodzaju. Po pierwsze - rozchwieją życie emocjonalna Psa, po drugie - sprawią, że będzie miał kłopoty z podejmowaniem nawet błahych decyzji, a po trzecie - wzmogą w nim mało rozsądny upór. Pies będzie musiał dwa razy pomyśleć, zanim zacznie działać, będzie musiał pozwolić rozumowi zdominować serce. Jego cierpliwość zostanie wystawiona na poważną próbę, podobnie jak argumentacja na rzecz własnego stanowiska. Trzeba trzymać się prawa i wypróbowanych sposobów działania. Korzystne wartości, jakich powinno jak najwięcej znaleźć się w otoczeniu Pies to liczby 3, 5, 7 i 2, kolory żółty, biały i brązowy, amulet - trzynożna żaba.

Praca

Nie będzie niosła satysfakcji. Trzeba będzie ciężko pracować, a i tak rezultaty będą mało zadawalające. Najlepiej będzie, gdy w tym roku Psy zainwestują w siebie i poszerzą własną wiedzę i umiejętności. Wszystkie czynności zawodowe powinny być wykonywane szczególnie uważnie, gdyż niemal w każdym miejscu kryć się będą jakieś przeszkody. Wśród współpracowników znajduje się co najmniej jedna osoba, która może służyć pomocą.

Finanse

Stałe wpływy pozostaną bez zmian, lecz nie ma co liczyć na dodatkowe dochody. Jeżeli Pies chce inwestować, musi postarać się o wsparcie i pomoc innych znaków. Podobnie rzecz się ma z otwarciem nowego interesu. Intuicja Psa w finansach będzie go zawodzić, dlatego pomoc przyjaciół okaże się niezbędna. Ale tylko pomoc wypróbowanych przyjaciół.

Życie osobiste

Tyle czasu poświęcisz pracy, że niewiele go pozostanie dla przyjaciół i rodziny. Wywoła to niepotrzebne sprzeczki rodzinne, które należy zażegnać tak wcześnie, jak tylko można. Zmienne nastroje też nie pomogą rozładować napiętych sytuacji, staraj się więc zapanować nad własnymi emocjami. Ze zdrowiem też nie będzie najlepiej. Zatem należy unikać ryzykownych i ekstremalnych sytuacji. Rzuć palenie, postaw na zdrowy tryb życia.
OSOBISTY HOROSKOP WYNIKAJĄCY Z DATY URODZENIA ZNAJDZIECIE NA
http://magia.onet.pl/2875...1,horoskop.html

Źródło: onet.pl

1

Ale to juz jest szczyt glupoty z tymi horoskopami... a fe

[ Dodano: 2006-12-29, 16:41 ]

Humor :)))))

Żona wstaje rano, spogląda w lustro. Oblicze straszne, oczy podkrążone, włosy potargane... Popatrzyła na męża, zadumała się i myśli:
- Jakie to szczęście, że Ciebie znalazłam! I jaki Ty głupi byłeś!
* * * * *
Rozmawiają dwie babcie. W pewnym momencie jedna pyta:
- Jak ja się nazywam?
Druga przez chwilę milczy, w końcu odpowiada:
- Kogo sprawdzasz? Siebie czy mnie?
* * * * *
Mój dziadek ciągle narzeka - że koszty życia strasznie wzrosły w dzisiejszych czasach. Mówi:
- "...pamiętam kiedy byłem młody - mama mi dała 5 złotych na zakupy, a ja wróciłem do domu z pełną reklamówką - wędliny, mleko, chleb, ser, masło, konfitury. A teraz co?!! Wszędzie te lustra, te kamery!!"
* * * * *
Uprasza się pasażerów o szybkie regulowanie należności za przejazd! W pociągu pracuje jeden konduktor i dwóch kieszonkowców.
* * * * *
Przychodzi ciężarna kobieta do astrologa i chce postawić horoskop przyszłemu dziecku
- Pod jakim znakiem było poczęte dziecko?
- ???? Poo...d "Zakaz palenia"
* * * * *Jeśli drogę przebiegnie ci czarna babcia, czarna wnuczka, czarny Mruczek, czarna Kicia, czarna kurka, czarna gąska, czarny bociek, czarna żabka, a na ostatku kawka, też czarna, to znaczy, że dziadek zamiast rzepki wyciągnął kabel wysokiego napięcia.
* * * * *
Rok 2006. Dziennikarz zadaje pytanie Prezydentowi Lepperowi:- Proszę powiedzieć naszym telewidzom, czy nie sądzi pan, że nasilająca się ostatnimi czasy "ucieczka mózgów" z Polski na zachód Europy osłabia intelektualny potencjał lokalnego rynku pracy?
- Co?* * * * *
- Kochanie - wysapał w skotłowanej pościeli - tak STRASZNIE cię kocham.
- Fakt - stwierdziła chłodno - ale mam nadzieję, że z czasem się nauczysz.
* * * * *
Dwaj przyjaciele siedzą w barze:
- Popatrz spodobałem się tej lasce!
- ???? Jak na to wpadłeś?
- Popatrzyła na mnie i uśmiechnęła się
- Jak ja pierwszy raz zobaczyłem ciebie to rżałem przez pół godziny
* * * * *
- Kumie, a kto wam tak oko podbił?
- Krowa.
- Krowa? Jakim sposobem?!
- No chlastała mnie przy dojeniu po gębie ogonem, to jej cegłę przywiązałem...
*****************************
Zbliżają sie urodziny kolegi celnika - dwaj jego kumple sięzastanawiają nad prezentem:
- Moze 50-calowego plaskiego Soniaka kino domowe?
- Eeee, już ma takich kilka, nawet w kuchni i garażu...
- To może Merolka S-ke albo Beemke 7?
- Bez sensu! Jego żona i dzieciaki jezdżą takimi już od dawna!
- No to w takim razie... Wiem! Zostawmy go samego na zmianie wdniu urodzin!
- No kuffa, bez przesady!
********************************
Wieczór w parku chłopak czule szepcze dziewczynie do ucha:
- Kochana wypowiedz te słowa, które połączą nas na wieki ....
- Jestem w ciąży!!!
* * ******************************
- Wczoraj wyznałem wszystkie grzechy swojej dziewczynie
- I co?
- Nie pomogło, za trzy tygodnie ślub
*********************************
Idzie pogrzeb. Do mężczyzny idącego za trumną podchodzi znajomy:
- Żona??
- Nie, teściowa
- Też pięknie
*********************
Na imprezie chłopak podchodzi do dziewczyny:
- Nie wiem czy mam jeszcze pić czy już mi się wystarczająco podobasz...
**********************
Wchodzi młody junak do żeńskiego akademika:
- A ty do kogo młody człowieku - pyta portierka.
- A kogo by mi pani poleciła?
******************
- Co to jest wieczność?
- To czas od momentu kiedy skończyłeś do chwili gdy sobiewreszcie poszła.
********************
- Co robi kameleon wchodząc na lustro?
- Zawiesza się...
*****************
- Gdzie idą te dwie śliczne nóżki??
- Jak się między nie nic nie zaplącze - to do kina.
********************
- Słyszałeś, wczoraj pochowali Jasia
- Taaak, a co mu było?
- No, martwy był...
***********************
- Jak śmiertelnie przerazić młodego mężczyznę ??
- Zakraść się od tyłu i zacząć rzucać ryż...
*********************
Jak się kocham ze swoim mężem to normalnie wyścig F1. On się upodabnia do Schumahera, ja do Barrichellego i co bym niezrobiła on zawsze dochodzi pierwszy.
*************************
- Co dasz mi na urodziny?
- Mogę cię przelecieć
- A jak nie będę chciała?
- To leż bez prezentu
***********************
Wilk ogląda pornola i mówi do siebie:
- K...a, a ja durny je wszystkie zjadałem...
****************************
Wsiada podpity klient do taksówki i mówi:
- Do domu...
- A gdzie pan mieszka?
- Gdybym wiedział, to bym poszedł piechotą, nie?
***************************
- Jaki był hotel?
- Bardzo dobry, fittnes, basen, wielkie pokoje, czysta łazienka i takieczyste puszyste ręczniki, że trudno było walizkę zamknąć.

Zemsta???

ciesze sie ze sie podoba, dodaje nastepna czesc, milego czytanaia

[ Dodano: 2006-05-16, 12:38 ]
- Hmmm…, podsumujmy…- Lucas właśnie przechadzał się po gabinecie, a Marie siedziała i przeglądała jakieś czasopismo.- Jeanne Karmeur- zemsta; niemowlę- Rosmerta i w dodatku węzeł; a Ronan- jabłko. Węzeł, Rosmerta na pewno są związane z celtami, a jabłko i jaśmin? Napis zemsta mówi nam, że morderca pochodzi z kraju anglojęzycznego albo z nami pogrywa, chociaż…
- Mam!
- Co?
- HOROSKOP!
- Marie.- Lucas powiedział z politowaniem, a ona tylko prychnęła i dosiadła do komputera.
- Horoskop Celtów! Tam są znakami poszczególne drzewa. Posłuchaj:

Horoskop Celtów
Horoskop ten pochodzi od druidów celtyckich i ma już ponad dwa tysiące lat. Druidowie wierzyli, że opiekunem każdego człowieka jest drzewo, wpływa ono na jego cechy charakteru i kształtuje losy.

JABŁOŃ - MIŁOŚĆ
24 grudnia - 1 stycznia, 25 czerwca - 4 lipca
Jabłoń ma dużo uroku osobistego, jest delikatna i uczuciowa. Zawsze zakochana, nie potrafi żyć bez miłości, często flirtuje, uczucia są dla niej najważniejsze. Jest wiernym i oddanym partnerem. Ważne dla niej jest szczęście bliskich, lubi pomagać innym, jest wielkoduszna. Żyje dniem dzisiejszym, jest beztroska, posiada mnóstwo talentów, zdolności artystyczne oraz różnorodne zainteresowania.

- … i jeszcze jaśmin.

JAŚMIN - NIEPEWNY
1 maja - 14 maja, 3 listopada - 11 listopada
Jaśmin jest osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną. Bywa grymaśny i złośliwy, ulega nastrojom, miewa humorki. Odważny gdy wymaga tego sytuacja, zdolny i bystry, dobry organizator, bardzo odpowiedzialny. Jaśmin jest wiernym i oddanym partnerem, bardzo poważnie traktuje partnerstwo. W zamian oczekuje oddania i zaangażowania. Nie wybacza krzywd i urazów.

- No kochanie, spisałaś się na medal i w nagrodę…- Lucas pocałował ją w policzek.
- Tylko tyle? Wiesz, zawiodłam się na tobie.
- Pogadamy o tym wieczorkiem.- Lucas uśmiechnął się szeroko pocałował ją w usta.
- Tak, teraz o wiele lepiej kochanie.- odparła zadowolona Marie.- Co do sprawy, to Ronan urodził się chyba 2 lipca. Mógłbyś sprawdzić, tam są jego akta.
- Zgadza się, 2 lipiec.- potwierdził major.
- Teraz jaśmin… hmmm…
- Ja nie znam tutejszych, ale ty powinnaś wiedzieć.
- Z maja chyba nikt… ale listopad… tak 10 listopada… w tym dniu urodził się Christian.
- CO?! Przecież to ON! JEST ZABÓJCĄ, jednym z zabójców.
- A może teraz on…
- Marie, ten horoskop to bzdury! On i odpowiedzialność, mam ci przypomnieć?
- Będziesz się teraz ze mną kłócił?! Nawet w takiej chwili jesteś zazdrosny?!
- Nie! Chce ci uświadomić…!
- Można?- weszła do gabinetu lekko wystraszona tymi krzykami Annik.
- Tak.- powiedział rozeźlony major.
- Musicie jechać do menhirów, znów coś się dzieje.
- Jadę.- odparł Lucas, za nim podążała również rozeźlona Marie.

Przez całą drogę jechali w grobowym milczeniu. Gdy dojechali na miejsce, zastali okropny widok. Głowa Christiana leżała w środku okręgów, obok jego tułowie.
- BOŻEE! Słabo mi… Zaraz …
- Marie… Marie, obudź się!
Lucas po pięciu minutach ocucił Marie.
- MÓWIŁAM CI!!! – nagle rozdarła się na cały głos na Lucasa, zaczęła płakać i rzuciła się w jego ramiona.- Przepraszam, ja już nie mogę.
- Już ciii…, chcesz zostać w samochodzie, ja tylko zobaczę co się dzieje i zaraz wrócę.
- Tak, nie chce na to patrzeć.
Marie została w samochodzie, Lucas natomiast poszedł zobaczyć co ustalono. Gdy zobaczył ciało, tzn. dwa kawałki ciała Christiana, zrobiło mu się lekko niedobrze. Nienawidził go z całego serca, ale tego mu nigdy nie życzył. Następny menhir krwawił, była to krew oczywiście Christiana. Na menhirze pojawił się napis JASMINE- jaśmin.
- Lucas!
- Tak Louis?- Lucas właśnie wracał do samochodu.
- Znalazłem przy ciele Brehata te dwa listy zaadresowane do Marie.
- Dzięki…

- Proszę, Marie, oto te listy…

Droga Marie
Chciałem ci powiedzieć, że wałczyłem o Ciebie do końca, nie udało mi się… kochasz Jego, a ja tego nie mogę znieść, ale wybaczam Ci, Kocham Cię
Christian.

Droga Marie, pisze ponieważ nie chcę ci robić krzywdy, tobie nic się nie stanie, ale musze pomścić ciotkę…
***
PS Musisz mi uwierzyć, bo gdyby nie ja, twój partner dawno by nie żył, Christian celował w niego, prosto w jego serce, chciałem mu przeszkodzić, ale niestety i tak trafił, lecz o dwa centymetry wyżej…

Marie i Lucas spojrzeli sobie prosto w oczy… CDN.

[ Dodano: 2006-05-16, 12:39 ]
musze tez zdradzic ze niedlugo koniec

[ Dodano: 2006-05-16, 12:39 ]
a i czekam na liczne komentarze

Rozmowy gg

A to jest rozmowa z moja kumpelą z pracy ktora siedzi w pomieszczeniu obok
AGA (6-04-2006 14:29)

"Panny są pilnymi czytelnikami poradników erotycznych - uczą się ich na pamięć a potem praktykują na partnerze..."
A TAK O MNIE PISZˇ W SEXHOROSKOPIE

Justyna (6-04-2006 14:29)

no nie

Justyna (6-04-2006 14:30)

a to prawda jest

Justyna (6-04-2006 14:30)

AGA (6-04-2006 14:30)

NIE WIEM NIE SPRAWDZAŁAM TEGO JESZCZE NA NIKIM

Justyna (6-04-2006 14:31)

aha

Justyna (6-04-2006 14:31)

to musisz sprawdzic

Justyna (6-04-2006 14:31)

Rafał dzis przyjezdza?

AGA (6-04-2006 14:31)

nnniiiiiiioooooooooo

AGA (6-04-2006 14:31)

hahahahahahahaha

AGA (6-04-2006 14:31)

nie wiem

Justyna (6-04-2006 14:31)

mysle ze byłby dobrym kandydatem na potencjalna ofiare

AGA (6-04-2006 14:31)

a co on ma z tym wspólnego

Justyna (6-04-2006 14:31)

AGA (6-04-2006 14:31)

śmieszne

Justyna (6-04-2006 14:31)

wiem

AGA (6-04-2006 14:32)

ale opn nie jest w moim typie

Justyna (6-04-2006 14:32)

a dlaczego?

Justyna (6-04-2006 14:32)

no w moim tez

Justyna (6-04-2006 14:32)

ale zawsze mozna na nim pocwiczyc

Justyna (6-04-2006 14:32)

prawda?

AGA (6-04-2006 14:32)

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Justyna (6-04-2006 14:32)

a dlaczego nie?

AGA (6-04-2006 14:33)

bo on jest trochę jak brat

Justyna (6-04-2006 14:33)

a chyba ze tak

Justyna (6-04-2006 14:33)

to na bracie nie wypada

AGA (6-04-2006 14:33)

a Ty byś ćwiczyła na bracie

Justyna (6-04-2006 14:33)

nie

Justyna (6-04-2006 14:33)

na siostrze tez nie

AGA (6-04-2006 14:33)

no właśnie

AGA (6-04-2006 14:33)

ja nie mam siostry

Justyna (6-04-2006 14:34)

a ja mam

Justyna (6-04-2006 14:34)

nawet blizniaczke

Justyna (6-04-2006 14:34)

tez

Justyna (6-04-2006 14:34)

hehe

Justyna (6-04-2006 14:34)

ale na niej tez bym nie cwiczyłą

AGA (6-04-2006 14:34)

więć o czym my wogóle gadamy

Justyna (6-04-2006 14:35)

nie wiem

Justyna (6-04-2006 14:35)

o Twoim horoskopie

AGA (6-04-2006 14:35)

chcesz ryżowe ciasteczko (niesłotkie oczywiście)?

Justyna (6-04-2006 14:35)

chcem

Justyna (6-04-2006 14:35)

ja bym nie chciała

Justyna (6-04-2006 14:35)

kobito

AGA (6-04-2006 14:35)

nie o sexhoroskopie jeśli chodzi o ścisłość

Justyna (6-04-2006 14:35)

no własnoie

AGA (6-04-2006 14:35)

no to se choć i weĄ

Justyna (6-04-2006 14:35)

idem

AGA (6-04-2006 14:44)

Panny praktycznie podchodzą do wszystkich dziedzin życia. Dlatego posiadanie kochanka czy kochanki, niektóre z nich traktują jak dbanie o higienę ciała...

Justyna (6-04-2006 14:45)

jakiez to dobitne

Justyna (6-04-2006 14:45)

Agnieszko

Justyna (6-04-2006 14:50)

Justyna (10-03-2006 13:13)

czesc pisze bo na moim gg tylko Ty jestes dostepna

AGA (10-03-2006 13:17)

a ja mam zaraz wracam

Justyna (10-03-2006 13:18)

wiem

Justyna (10-03-2006 13:18)

ale i tak jestes dostepna

Justyna (10-03-2006 13:18)

Justyna (10-03-2006 13:18)

nie lubie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardo tej baby co jest teraz w sklepie

Justyna (10-03-2006 13:18)

AGA (10-03-2006 13:19)

ja też a poza tym czuć od niej wódę

Justyna (10-03-2006 13:19)

zawsze tak było9 od niej czuc

Justyna (10-03-2006 13:19)

to jest moja była tesciowa

Justyna (10-03-2006 13:19)

i dobrze ze była

Justyna (10-03-2006 13:19)

uffffffffffffffffffffffffffffffffff

Justyna (10-03-2006 13:20)

AGA (10-03-2006 13:20)

no

AGA (10-03-2006 13:20)

dziwna baba

AGA (10-03-2006 13:20)

jak cholera

Justyna (10-03-2006 13:20)

jest poprostu okropna

Nasze rozmowy

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2006 życzę:
szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usianej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wiciu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podroży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, nie zawieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podroży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, przyjęcia do ważnych organizacji światowych, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności nieba, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, mistycznych pieszczot, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, mchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny, wielu Pałaców w Niebie, miłosnych kontaktów z pięknymi Aniołami przez całą wieczność.

1

To się nam Magdalenka w końcu rozkręciła
hehehe
no i dobrze coraz bardziej pachnie kobietami na tej stronie
łoby tak dalej

HOROSKOP NA 2006 ROK
Baran - Mars (20.III - 18.IV)
Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem Barana można skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ"). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty w pracy dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich, Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i bez, wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krótko.

Byk - Wenus (19.IV - 19.V) Wdzięk powiatowego Casanovy i skłonności homoseksualne. Niczym niezmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi mizdrzyć się zarówno przed lustrem jak i w pracy. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.

Bliźnięta - Merkury (20.V - 20.VI)
Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości, zarówno intelektualnej jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Toto-lotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, że kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować.

Rak - Księżyc (21.VI - 21.VII)
Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoją przyjaźń, to można być pewnym, że przed godziną napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.

Lew - Słońce (22.VII - 21.VIII)
Urodzeni pod znakiem Lwa od najmłodszych lat mają skłonności do narkomanii, pijaństwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i bardzo chętnie zeznają przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym, Lwy na szczęście nie uczestniczą.

Panna - (22.VIII - 21.IX)
Bardziej osobiste wiązanie się z ludźmi urodzonymi pod tym znakiem to rzecz beznadziejna, bo Panna - zarówno rodzaju męskiego jak i żeńskiego - jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogół w klinikach dla nerwicowców. Umysłowo Panna pozostaje zawsze stuprocentową dziewicą.

Waga - Wenus (22.IX - 22.X)
Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, że mają to, czego nie mają, Wagi są idealnymi współmałżonkami.

Skorpion - Mars (23.X - 21.XI)
Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

Strzelec - Jowisz (22.XI - 20.XII)
Osobnik spod tego znaku wykazuje dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście do czego się nie weźmie, to spieprzy. W dzieciństwie zabiera młodszym dzieciom cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podgląda w toalecie. Na starość pisuje wspomnienia od początku do końca zmyślone.

Koziorożec - Saturn (21.XII - 19.I)
Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować osoby spod znaku Koziorożca. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież, gwałci staruszki, póki nie popadnie w nieuchronną impotencję. Nadaje się wyłącznie do kopania rowów, a i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

Wodnik - Uran, Saturn (20.I - 18.II)
Ma szalony pociąg do gastronomii czwartej kategorii i nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Mężczyźni spod tego znaku, wcześniej czy później, okazują się ekshibicjonistami, a kobiety nimfomankami. W zakładzie penitencjarnym czują się nieźle.

Ryby - Jowisz, Neptun (19.II - 19.III)
Bez przerwy powoduje ciągłe nieporozumienia w pracy i w domu. Prochu na pewno nie wymyśli. Sprawdza się jako kontroler biletów autobusowych. Lubi pornografię. Broń Boże nie dopuszczać go do urządzeń bardziej skomplikowanych, niż tłuczek do kartofli, bo popsuje. Znak sprzyjający - żaden.

Lynda Hill - Symbole Sabiańskie: wyrocznia :: i nie tylko

Jedyna w tej chwili w Polsce (przynajmniej w oficjalnym obiegu) książka o Symbolach Sabiańskich:

Lynda Hill - Symbole Sabiańskie: wyrocznia
STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
ISBN 83-7377-176-X
BIAŁYSTOK 2005
WYDANIE I
format B5, 400s

Więcej informacji o tej książce znajdziecie na moim blogu i na stronie głównej

W formie 2 skryptów dostępna też jest książka Dane'a Rudhyara "The Astrological Mandala". Skrypty noszą tytuły: "Mandala symboli" i "Symbole sabiańskie". Udało mi się je kupić na Allegro i bardzo je polecam!

Książki po angielsku:

Spis na AstroAmerica.com

Spis Symboli Sabiańskich w internecie:

według Lyndy Hill:
Na stronie Lyndy

według Dane'a Rudhyara:
W polskiej Astrowiki
W angielskiej AstroWiki

według Marca Edmunda Jonesa (współtwórcy Symboli Sabiańskich):
Wczesna wersja

Można też skorzystać z mini-wyroczni online:

Wyrocznia po polsku na stronie Integra
Wyrocznia po angielsku na stronie Lyndy
Wyrocznia po angielsku na stronie AstrologyWeekly (ciekawostka: również w połączeniu z numerologią i astrologią)

Więcej o Symbolach Sabiańskich poczytać też można tutaj:

Po polsku:

- ciekawy projekt
Ilustrowane Symbole Sabiańskie

- ogólnie:
na blogu Integra
na stronie głównej

- przykłady interpretacji:
Symbole w horoskopie Hitlera - interpretacja Lyndy Hill
Relacje z sesji wróżebnych

Po angielsku:

Oficjalna strona Lyndy Hill
Blog Lyndy Hill
Sabiana - strona Zgromadzenia Sabiańskiego założonego przez Marca Edmunda Jonesa w 1923 roku
Wątek o Symbolach na Forum Aeclectic Tarot
Wątek o Symbolach na Forum AstrologyWeekly